Wysyłka 24 h
zlota-moneta-amerykanski-orzel-1-uncja-biezacy-rocznik-awers
zlota-moneta-amerykanski-orzel-1-uncja-biezacy-rocznik-rewers

Specyfikacja

Grubość:
2,87 mm
Metal:
Złoto 916,6
Nominał:
50 USD
Waga:
1 uncja (1 oz)
Średnica:
32,70 mm
Kraj pochodzenia:
USA
Rocznik:
2024
Wysyłka:
24 h
Producent:
The United States Mint

Powiązane produkty

Złota moneta Amerykański Orzeł 1 uncja - Bieżący rocznik - wysyłka 24 h!

Produkt chwilowo niedostępny
Wysyłka: 24 h
10 006,00 zł

Dostępna liczba: 0 szt.

Ilość

Cena dla różnych dostępności

Powiadom mnie o dostępności
Promocja Mennica
 

Amerykański Złoty Orzeł to prestiżowa złota moneta bulionowa o nominale 50 dolarów amerykańskich, będąca prawnym środkiem płatniczym w Stanach Zjednoczonych. Wyprodukowana w 22-karatowym stopie z domieszką srebra i miedzi, emanuje wyjątkową jakością, która przyciąga inwestorów na całym świecie. Od momentu pierwszej emisji przez Amerykańską Mennicę Stanową w 1986 roku, Amerykański Złoty Orzeł zdobył serca licznych kolekcjonerów i inwestorów, którzy do dziś nabyli ponad 30 milionów tych monet.

Dzięki gwarantowanej przez rząd USA czystości kruszcu oraz jego jakości,  American Gold Eagle jest nie tylko rozpoznawalny na całym świecie, ale również łatwo zbywalny. Posiadając 22 karaty, te monety łączą w sobie jedną uncję czystego złota z drobnymi domieszkami miedzi i srebra, co zwiększa ich wytrzymałość i odporność na zużycie.

Złote monety Amerykański Orzeł nie tylko podążają za ceną złota na rynku, ale są również uznawane za pieniądz od ponad stu lat, od czasu zatwierdzenia ich roli prawnego środka płatniczego przez Kongres Stanów Zjednoczonych w 1865 roku. To doskonała forma lokowania kapitału dla tych, którzy dążą do dywersyfikacji swojego portfolio, a także wzbogacenia go o bezpieczne aktywa o niskiej korelacji z innymi instrumentami finansowymi.

Złota moneta Amerykański Orzeł oferuje różne wersje wagowe, co czyni ją idealnym wyborem dla inwestorów o różnych profilach ryzyka. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię stabilność i bezpieczeństwo inwestycji, czy chcesz zabezpieczyć swoje portfolio przed ryzykiem rynkowym, Amerykański Złoty Orzeł jest doskonałym wyborem dla Ciebie.

Uwaga! Kupując produkt z tej oferty, gwarantujemy Ci ekspresową realizację zamówienia - wyślemy monetę z najnowszej emisji już w ciągu 24 godzin od zaksięgowania opłaty. Jeśli interesują Cię monety z wcześniejszych roczników lub z bieżącego rocznika, ale z atrakcyjniejszą ceną i dłuższym czasem wysyłki (do 15 dni), zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi ofertami.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.