Adres:

ul. Sienkiewicza 82/84 lok. 110 (1. piętro - Centrum biurowe Zenit)
90-318 Łódź

Czynne:

pn - pt w godz. 09:00 - 17:00. Informujemy, że w dniu 21 czerwca Oddział będzie nieczynny. Przepraszamy za utrudnienia.

Mennica Skarbowa Łódź 

Łódź to jedno z wielu miast w Polsce, w których dostępny jest punkt Mennicy Skarbowej. Jesteśmy zaufaną, sprawdzoną firmą zajmującą się skupem i sprzedażą inwestycyjnych metali szlachetnych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – oferujemy wysokiej jakości złote sztabki, monety bulionowe czy numizmaty.

Mennica Skarbowa w Łodzi

Mennica Skarbowa Łódź znajduje się przy ul. Sienkiewicza 82/84 w lokalu 110 (1. piętro – centrum biurowe Zenit). Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17. Zapewniamy dokładną wycenę wszystkich metali inwestycyjnych, a także bogaty wybór produktów z naszej oferty. Można u nas kupić i sprzedać m.in. złoto inwestycyjne, srebro czy wysokiej jakości monety bulionowe.

Sprzedaż i skup złota – Łódź

Nasza firma zajmuje się przede wszystkim sprzedażą i skupem złota. Interesują nas produkty inwestycyjne, czyli głównie złote monety bulionowe czy złote sztabki. Zapewniamy wycenę towaru opartą o aktualną cenę metali szlachetnych na światowym rynku, dzięki czemu każdy klient może u nas liczyć na uczciwą i rzetelną stawkę zarówno przy sprzedaży, jak i zakupie.

Złote sztabki

Złoto inwestycyjne, które mamy w ofercie, pochodzi od sprawdzonych producentów. Kupowane przez Mennicę Skarbową złote sztabki docierają do nas z takich prestiżowych mennic, jak Argor-Heraeus, Valcambi, Perth Mint czy Heraeus. Jeśli z kolei chodzi o złote monenty, możemy pochwalić się statusem oficjalnego dystrybutora Perth Mint i uczestnictwem w programie Bullion DNA Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej. To przekłada się zarówno na wysoką jakość usług, jak i szeroki wybór złotych monet bulionowych dostępnych w naszych punktach.

Numizmaty w Mennicy Skarbowej

Nasza oferta to nie tylko złoto inwestycyjne – Łódź dzięki nam zyskuje również punkt, w którym można kupić lub sprzedać złote numizmaty. To atrakcyjna propozycja zarówno dla kolekcjonerów, jak i inwestorów. Nasza oferta obejmuje wiele ciekawych produktów tego typu, a ponadto przy każdej transakcji oferujemy rzetelną wycenę każdego numizmatu.

Złoto inwestycyjne Łódź

Mennica Skarbowa to idealny wybór do spieniężenia swoich inwestycji lub do zainwestowania w kolejne produkty. Oferujemy bezpieczny skup i sprzedaż złota na podstawie aktualnych cen rynkowych. Obsługujemy przede wszystkim złote monety i sztabki – w gramaturze od 1 do 1 000 gramów.

Srebro

Mennica Skarbowa Łódź zajmuje się również skupem i sprzedażą srebra. Obsługujemy zarówno monety bulionowe, jak i sztabki wykonane z tego surowca. Oferujemy również sprzedaż srebrnych sztabek prezentowych, które świetnie sprawdzają się na różne przyjęcia czy okoliczności.

Bezpieczne i sprawdzone transakcje w Mennicy Skarbowej

Bezpieczeństwo wykonywanych u nas transakcji jest gwarantowane przez zgodność z wymogami Narodowego Banku Polskiego i Komisji Nadzoru Finansowego. Jesteśmy zobowiązani do dbania o najwyższą jakość sprzedawanych produktów, jak również rzetelną wycenę metali inwestycyjnych przy zakupie. W efekcie każdy z klientów może liczyć na bezpieczny skup i sprzedaż złota oraz srebra w różnej postaci.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.