Adres:

ul. Niecała 3 lok. 9
20-080 Lublin

Czynne:

pn - pt w godz. 09:00 - 18:00. Informujemy że w dniach 20-21 maja oddział będzie czynny w godzinach 9:00-17:00. Przepraszamy za utrudnienia.

Mennica Skarbowa Lublin

Skup i sprzedaż złota oraz srebra inwestycyjnego to podstawa działania Mennicy Skarbowej. Punkty naszej firmy dostępne są w całej Polsce – jeden z nich znajduje się w Lublinie, aby zapewnić mieszkańcom tego miasta bezpieczne miejsce do spieniężania swoich inwestycji bądź kupowania złota i srebra w różnych postaciach.

Skup złota Lublin

Mennica Skarbowa Lublin to miejsce, które oferuje głównie skup i sprzedaż złota inwestycyjnego. Wszystkich klientów zainteresowanych tego typu transakcjami zapraszamy do punktu położonego przy ul. Niecałej 3, w lokalu o numerze 9. Działamy każdego dnia od poniedziałku do piątku w godzinach 9–18, zapewniając profesjonalną obsługę, rzetelną wycenę i bezpieczeństwo każdej transakcji.

Złoto inwestycyjne Lublin

Jako Mennica Skarbowa oferujemy m.in. skup złota. Lublin dzięki nam zyskał jednak nie tylko miejsce do spieniężenia złotych monet czy sztabek – oferujemy również możliwość zakupu. Złoto inwestycyjne dostępne w naszych punktach zawsze odznacza się wysoką jakością i pochodzi od sprawdzonych, prestiżowych producentów.

Złote sztabki i monety

Nasi klienci mogą sprzedawać i kupować złote sztabki – egzemplarze do sprzedaży sprowadzamy ze znanych mennic, takich jak Heraeus, Argor-Heraeus, Valcambi czy Perth Mint. Do tego również skupujemy i sprzedajemy złote monety. Każdy zainteresowany może liczyć na bogatą ofertę tego typu produktów: jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Perth Mint, a także członkiem programu Bullion DNA Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej. To przekłada się na dostęp do wielu interesujących monet bulionowych z całego świata.

Numizmaty w Mennicy Skarbowej

Interesuje nas jednak nie tylko srebro i złoto inwestycyjne. Lublin to miasto, w którym dzięki nam można także sprzedać lub kupić numizmaty. Mennica Skarbowa zajmuje się rzetelną wyceną tego rodzaju produktów, a także ustalaniem ich pochodzenia. Z chęcią zakupimy wysokiej jakości numizmaty od naszych klientów – zapraszamy również do zapoznania się z tymi, które znajdują się w ofercie Mennicy.

Monety bulionowe

Oferujemy nie tylko srebro i złoto w sztabkach, lecz także w postaci monet bulionowych. Dysponujemy bogatym katalogiem tego rodzaju produktów. Dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci mogli u nas zakupić najciekawsze monety bulionowe i sprzedawać własne egzemplarze. Sprowadzamy do Lublina modele z serii takich jak Kanadyjski Liść Klonowy, Amerykański Orzeł czy Wiedeńscy Filharmonicy.

Srebro w Mennicy Skarbowej

Mennica Skarbowa Lublin oferuje również skup i sprzedaż srebra. Interesują nas monety bulionowe i sztabki tego surowca. W naszej ofercie dostępne są specjalne srebrne sztabki prezentowe, które mogą być ciekawym sposobem na inwestowanie środków lub pomysłem na wartościowy podarunek.

Bezpieczeństwo i przejrzystość transakcji

Każdy klient korzystający z naszych usług może liczyć na rzetelną wycenę, profesjonalną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Jesteśmy spółką o stabilnej sytuacji finansowej notowaną na giełdzie, a nasza działalność jest regulowana przez Narodowy Bank Polski i Komisję Nadzoru Finansowego. To zapewnia naszym klientom pewność, że inwestują swoje pieniądze w bezpiecznych i sprawdzonych warunkach.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.