Srebro niesortowane

Srebro dostępne w ofercie Mennicy Skarbowej to między innymi srebro niesortowane, które stanowi uzupełnienie naszej bogatej propozycji produktów inwestycyjnych. Taki kruszec można kupić zarówno w sprzedaży online z gwarancją szybkiej przesyłki, jak i w naszych oddziałach stacjonarnych. Gwarantujemy, że każdy wyrób tego typu to doskonały sposób na inwestowanie. 

Czym jest srebro niesortowane? 

Srebro niesortowane to autentyczne srebro z mennic zrzeszonych w prestiżowej organizacji LBMA, ale pochodzące z rynku wtórnego. Z tego względu jest ono tańsze od srebra sortowanego, mimo podobnych parametrów technicznych. Podkreślić należy, że srebro niesortowane, a przede wszystkim niesortowane sztabki srebra, mogą być pozbawione oryginalnych opakowań, a na ich powierzchni mogą być widoczne rysy, przebarwienia oraz inne ślady użytkowania. W wielu przypadkach nie różnią się znacznie od produktów inwestycyjnych z naszej regularnej oferty, czyli od srebra z rynku pierwotnego. 

Przed zakupem srebra niesortowanego warto dokładnie zorientować się w parametrach produktu oraz zasięgnąć opinii specjalistów, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Dzięki temu można znaleźć korzystne oferty na autentyczne srebro w atrakcyjnej cenie. 

Inwestowanie w srebro niesortowane 

Wprowadzając srebro niesortowane do naszej oferty, dajemy klientom możliwość zakupu autentycznego i technicznie równorzędnego srebra, ale w niższej cenie. Jednak warto zauważyć, że z racji pochodzenia z rynku wtórnego, srebro niesortowane może różnić się wyglądem, choć nie odbija się to na jego wartości inwestycyjnej. Dla wielu jest to okazja do skutecznego inwestowania w kruszce. Srebro doskonale nadaje się do dywersyfikacji portfela inwestycyjnego, a także do ochrony kapitału w czasach inflacji. Kruszec wyróżnia się tendencją wzrostową swojej wartości, a więc wybór srebra niesortowanego może okazać się korzystną inwestycją długoterminową. 

Możliwość zakupu srebra niesortowanego otwiera drzwi do inwestowania w autentyczny kruszec o równorzędnym potencjale inwestycyjnym, ale dostępnym po niższej cenie. Srebro niesortowane staje się atrakcyjną opcją dla wielu inwestorów, którzy poszukują również krótkoterminowych perspektyw inwestowania. 

Srebro niesortowane z akredytacją LBMA 

Srebro niesortowane może być pozbawione opakowań Certipack, a także może cechować się widocznymi śladami użytkowania. Mimo tego zawsze gwarantujemy wyroby z akredytacją LBMA i dokumentacją potwierdzającą autentyczność kruszcu. Chcielibyśmy zapewnić Państwa, że nasze srebro niesortowane spełnia wszelkie standardy branżowe, a naszym celem jest zagwarantowanie klientom pełnego zaufania do naszych produktów!

Ceny srebra niesortowanego 

Warto wiedzieć, że ceny srebra niesortowanego mogą być niższe od cen srebra sortowanego nawet o kilkadziesiąt procent. W związku z tym, jeśli jesteś inwestorem, który stawia na wysoką wartość rynkową kruszców, ale nie przykłada dużej uwagi na ich estetykę, srebro niesortowanie będzie dla Ciebie idealne! Zapraszamy do składania zamówień. Wszelkich informacji o naszych produktach inwestycyjnych udziela Biuro Obsługi Klienta! Rozwiń
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.