Adres:

ul. Śląska 47/4
70-431 Szczecin

Czynne:

pn - pt w godz. 09:00 - 17:00.

Mennica Skarbowa Szczecin

Mennica Skarbowa to dystrybutor metali szlachetnych inwestycyjnych, w tym sztabek lokacyjnych ze złota i srebra, monet bulionowych oraz numizmatów kolekcjonerskich. Sprzedajemy również diamenty oraz wyroby wykonane z palladu i platyny. Nasza oferta dostępna jest nie tylko dla osób ceniących sobie wygodę i zakupy online – punkty sprzedażowe Mennicy Skarbowej dostępne są w całej Polsce, również w Szczecinie.

Mennica Skarbowa Szczecin czeka na Ciebie, gwarantując bezpieczne zakupy, szybkie transakcje i rozbudowaną ofertę, dzięki której szybko zdywersyfikujesz portfel inwestycyjny. Czas na ochronę kapitału z bezpiecznymi produktami inwestycyjnymi: złotem i srebrem!

Sprzedaż i skup złota – Szczecin

Działalność Mennicy Skarbowej to przede wszystkim skup i sprzedaż złota inwestycyjnego. Nasza rozbudowana oferta obejmuje kruszce od zaufanych dostawców, czyli mennic zrzeszonych w prestiżowej organizacji LBMA. Dzięki temu Twoja inwestycja będzie bezpieczna, a zakupione produkty zyskasz w najwyższej jakości. Złoto inwestycyjne, które znajdziesz w oddziale Mennicy Skarbowej Szczecin to wyroby od takich producentów jak: Argor-Heraeus, Valcambi, Perth Mint czy Heraeus.

Złote monety bulionowe

Mennica Skarbowa to nie tylko oferta złota inwestycyjnego. Szczecin zyskuje dzięki naszemu punktowi również miejsce, w którym bezpiecznie można kupić lub sprzedać złote monety bulionowe m.in. wyprodukowane przez słynną The Perth Mint. Współpracujemy także z innymi mennicami z całego świata, a dzięki temu dystrybuujemy takie popularne numizmaty jak: Wiedeńscy Filharmonicy, Australijski Kangur, Chińska Panda, Amerykański Orzeł czy Kanadyjski Liść Klonowy. Zapraszamy do wizyty w naszym lokalu, by kupić lub sprzedać monety różnego pochodzenia.

Złote sztabki lokacyjne

Jako Mennica Skarbowa prowadzimy nie tylko skup i sprzedaż złota w postaci monet. Proponujemy również inwestorom sztabki o różnej gramaturze. Klienci mogą kupić lub sprzedać kruszce o wadze 1 grama czy nawet 1 kilograma! W ofercie Mennicy Skarbowej Szczecin dostępne są złote sztabki, kupowane prosto od sprawdzonych producentów, z potwierdzoną autentycznością kruszcu oraz wartością, zapewniającą skuteczną ochronę kapitału w czasach inflacji.

Numizmaty kolekcjonerskie

W Mennicy Skarbowej Szczecin kupisz numizmaty kolekcjonerskie. Oferujemy również ich wycenę, czego dokonuje Dział Skupów w warszawskiej Centrali naszej Spółki. Dzięki takiemu profesjonalnemu podejściu do każdego klienta, możemy zaoferować pełną rzetelność przy każdej transakcji, o którą dbają tylko i wyłącznie wykwalifikowani eksperci. Transparentność i wysoki standard obsługi, to ważne elementy naszej działalności!

Srebro inwestycyjne – skup i sprzedaż w Mennicy Skarbowej Szczecin

W szczecińskim oddziale Mennicy Skarbowej kupisz i sprzedaż srebro inwestycyjne w różnych formach. Oferujemy monety bulionowe w srebrze, srebrne numizmaty kolekcjonerskie, produkty inwestycyjne na prezent, a także sztabki ze srebra o różnej gramaturze i czystości 999.9! Srebro doskonale spisuje się przy dużych i małych inwestycjach, a nawet jako alternatywa dla pieniądza przy milionowych transakcjach między firmami. Kruszec ten dobrze sprawdza się w przypadku krótkoterminowego inwestowania – w ujęciu długoterminowego zabezpieczania kapitału warto swój portfel dywersyfikować nie tylko z wykorzystaniem srebra, ale także i złota.

Mennica Skarbowa Szczecin, czyli bezpieczne inwestowanie!

Klienci Mennicy Skarbowej mogą liczyć na profesjonalną obsługę – nasza kadra dysponuje niezbędną wiedzą i doświadczeniem, dzięki którym każdy liczyć może na szybką i bezpieczną transakcję. Zapewniamy, że działalność Spółki regulowana jest przez Narodowy Bank Polski i Komisję Nadzoru Finansowego, a tym samym jesteśmy w stanie zapewnić początkującym i doświadczonym inwestorom spokojne, bezpieczne środowisko do skupu lub sprzedaży kruszców. Zapraszamy do owocnej współpracy i inwestowanie w kruszce: bezpieczną przystać w niepewnych czasach!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.