Adres:

Al. IX Wieków Kielc 6 lok. 32
25-516 Kielce

Czynne:

pn - pt w godz. 09:00 - 17:00.

Mennica Skarbowa Kielce

Placówki Mennicy Skarbowej dostępne są w wielu miastach w Polsce. Jedna z nich znajduje się w Kielcach. Serdecznie zapraszamy do niej osoby zainteresowane zakupem lub sprzedażą produktów takich jak złoto inwestycyjne, monety bulionowe, numizmaty, a także srebro w postaci monet lub sztabek.

Sprzedaż i skup złota – Kielce

Zajmujemy się skupem i sprzedażą złota inwestycyjnego w postaci sztabek i monet. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, rzetelne wyceny i wysokiej jakości produkty. Zapraszamy do naszego punktu zlokalizowanego w Kielcach, przy al. IX Wieków Kielc 6, w lokalu 32. Mennica Skarbowa w Kielcach jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 9–17. W tym czasie nasi doradcy czekają na klientów, obsługując sprzedaż i zakup złota lub srebra inwestycyjnego, monet bulionowych i numizmatów.

Złote monety – Mennica Skarbowa Kielce

Mennica Skarbowa to nie tylko sprzedaż i skup złota. Kielce dzięki naszemu punktowi zyskały również bezpieczne miejsce, w którym każdy może kupić albo sprzedać złote monety. Zapewniamy najwyższej jakości produkty i bogaty wybór: jesteśmy oficjalnym dystrybutorem mennicy Perth Mint, a ponadto uczestniczymy w programie Bullion DNA Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej.

Złote sztabki

Mennica Skarbowa w Kielcach oferuje skup i sprzedaż złota w postaci sztabek. Interesują nas produkty już od 1 grama, dzięki czemu inwestycje w naszym punkcie są dostępne dla wszystkich klientów, niezależnie od dostępnych środków. Złote sztabki dostępne w Mennicy Skarbowej pochodzą ze sprawdzonych źródeł – to produkty od renomowanych firm, takich jak Argor-Heraeus, Valcambi, Perth Mint czy Heraeus.

Numizmaty w Mennicy Skarbowej

W naszej mennicy można również sprzedać i kupić numizmaty. W przypadku chęci wycenienia przedstawionego produktu, zachęcamy do skorzystania z usług naszych doradców z Działu Skupów, który mieści się w centrali Mennicy Skarbowej w Warszawie. Tym samym nasza oferta atrakcyjna jest nie tylko dla inwestorów, lecz także dla kolekcjonerów, którzy chcą poszerzyć swoje zasoby.

Monety bulionowe

Podstawowym elementem naszej oferty jest złoto inwestycyjne – Kielce dzięki nam mają dostęp jednak nie tylko do punktu umożliwiającego obrót sztabkami, lecz także monetami bulionowymi. Można u nas kupić i sprzedać monety zarówno ze złota, jak i srebra. Obsługujemy kolekcje z całego świata, by umożliwić klientom inwestowanie zgodnie ze swoimi preferencjami.

Srebro w Mennicy Skarbowej

Mennica Skarbowa w Kielcach to również miejsce, w którym można zakupić i sprzedać srebro w postaci sztabek lub monet bulionowych. Szczególnie polecamy sprawdzenie naszej kolekcji sztabek prezentowych. Są one nie tylko ciekawą inwestycją, lecz także interesującym wyborem na wartościowy upominek.

Bezpieczeństwo zakupów stacjonarnych i w sieci

Przy każdej transakcji stawiamy na bezpieczeństwo i rzetelność. Działalność naszej spółki jest regulowana przez Narodowy Bank Polski i Komisję Nadzoru Finansowego, a ponadto możemy pochwalić się certyfikatem Trusted Shops i innymi wyróżnieniami, takimi jak Diamenty Forbesa czy Gazele Biznesu. To potwierdzenie naszego profesjonalizmu, którym każdego dnia dzielimy się z klientami, wspierając transakcje obejmujące srebro i złoto inwestycyjne.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.