Adres:

ul. Fordońska 2, (3. piętro - Arkada Business Park)
85-085 Bydgoszcz

Czynne:

pn - pt w godz. 09:00 - 17:00.

Mennica skarbowa Bydgoszcz

Mennica Skarbowa to zaufany i renomowany partner inwestycji w metale szlachetne. Jeden z naszych oddziałów znajduje się w Bydgoszczy – dzięki temu mieszkańcy całego regionu mogą liczyć na rzetelne wsparcie przy skupie i sprzedaży złota, srebra czy monet.

Gdzie znajduje się Mennica Skarbowa? Bydgoszcz i okolice

Placówka Mennicy Skarbowej w Bydgoszczy znajduje się przy ul. Fordońskiej, w okolicy Ronda Fordońskiego. Dzięki dogodnej lokalizacji mieszkańcy miasta lub okolicznych miejscowości mogą bez problemu odwiedzić nasz punkt w celu sprzedaży i zakupu produktów inwestycyjnych, takich jak złote monety, złote sztabki czy srebro w różnych postaciach. Zapewniamy sprawdzone, rzetelne wsparcie dla wszystkich pasjonatów, kolekcjonerów i inwestorów.

Skup i sprzedaż złota, srebro i inne inwestycje fizyczne w Bydgoszczy

Zajmujemy się zarówno skupem, jak i sprzedażą różnych metali szlachetnych. Nasi klienci mogą postawić nie tylko na złoto inwestycyjne, lecz także srebro czy numizmaty w postaci monet. Nasze ceny są na bieżąco dostosowywane do aktualnych kursów kruszców, co sprawia, że każdy klient może liczyć na rzetelne określenie wartości swojej inwestycji.

Złote monety i złote sztabki

Głównym obszarem naszej działalności jest złoto inwestycyjne. Bydgoszcz dzięki nam dysponuje miejscem, w którym można bezpiecznie nabyć wysokiej jakości złote momenty czy sztabki, a także sprzedać posiadane złoto. To kruszec o wyjątkowej roli w świecie inwestycji, który przechowuje wartość nawet przez wiele dekad.

Dostępne u nas złoto inwestycyjne pozyskujemy ze sprawdzonych źródeł, głównie z mennic Argor-Heraeus, Valcambi, Perth Mint i Heraeus. Dzięki temu mamy pewność, że do naszych klientów trafiają wyłącznie produkty najwyższej jakości z odpowiednimi certyfikatami.

Monety inwestycyjne – skup i sprzedaż

Oferujemy skup i sprzedaż złota w różnych postaciach. Złote sztabki czy monety bulionowe to bardzo korzystny sposób na ulokowanie swoich środków. Według historycznych danych kruszce tracą wartość w mniejszym tempie niż większość walut będących w standardowym obrocie. Ich przechowywanie nie wymaga również szczególnych warunków, szczególnie w przypadku złota, które bez problemu zachowuje swoją wytrzymałość i jakość.

Srebro w Mennicy Skarbowej

Zapewniamy również możliwość skupu i sprzedaży srebra w różnych postaciach. Nasi klienci mogą zawiązywać transakcje obejmujące m.in. monety bulionowe czy sztabki tego szlachetnego materiału. Oferujemy dostęp do najbardziej cenionych kolekcji monet, takich jak Wiedeńscy Filharmonicy, Kanadyjski Liść Klonowy, Amerykański Orzeł czy Australijski Kangur.

Jak wygląda wycena w Mennicy Skarbowej?

Jak funkcjonuje oferowany w naszym punkcie skup złota? Bydgoszcz to miasto, w którym dzięki naszemu wsparciu skup i sprzedaż złota odbywają się na jasnych, przejrzystych zasadach. Nasi klienci mają możliwość uzyskania wyceny od ekspertów, którzy dokładnie określają wartość otrzymanych przedmiotów. To bezpłatny proces, który nie zmusza do podjęcia decyzji o sprzedaży – jeżeli cena zaoferowana przez eksperta zostanie zaakceptowana, można przejść do transakcji, która kończy się wypłaceniem określonej kwoty.

Warto pamiętać, że srebro, złoto inwestycyjne i monety bulionowe to podstawa naszej oferty zarówno w Bydgoszczy, jak i w innych największych miastach na mapie Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Zapewniamy wysokiej jakości obsługę i bezpieczeństwo transakcji, potwierdzone m.in. przez spełnianie wszystkich wymogów NBP i KNF.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.