Adres:

Al. Józefa Piłsudskiego 32 lok. 301 (3. piętro - Biurowiec Panorama - Rzeszów)
35-001 Rzeszów

Czynne:

pn - pt w godz. 09:00 - 17:00.

Mennica Skarbowa Rzeszów 

Mennica Skarbowa to sieć obejmująca kilkanaście punktów stacjonarnych w całej Polsce, jak również stronę internetową umożliwiającą zakup i sprzedaż online. Jedna z naszych placówek znajduje się w Rzeszowie – dzięki temu mieszkańcy Podkarpacia mogą postawić na profesjonalny, bezpieczny skup złota, srebra i numizmatów, a także sprzedaż kruszców.

Skup i sprzedaż złota oraz srebra – Mennica Skarbowa Rzeszów

Mennica Skarbowa w Rzeszowie to miejsce, w którym można bezpieczne sprzedać albo kupić złoto i srebro inwestycyjne. Nasza placówka znajduje się przy ul. Józefa Piłsudskiego 32, w lokalu 301 – na 3. piętrze biurowca Panorama. Nasi wykwalifikowani doradcy czekają na klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9–17. Na miejscu można sprzedać lub kupić złoto, srebro, monety bulionowe bądź numizmaty.

Złoto inwestycyjne w Mennicy Skarbowej

Interesuje Cię złoto inwestycyjne? Rzeszów daje dostęp do miejsca, w którym można w bezpiecznych warunkach zakupić produkty wysokiej jakości wykonane z tego kruszcu. Nasza oferta obejmuje zarówno złote sztabki, jak i monety bulionowe. Dostępne u nas produkty dostarczane są z prestiżowych mennic, takich jak Heraeus, Valcambi, Perth Mint czy Argor-Heraeus. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom sprawdzone złoto inwestycyjne wraz z dokumentacją potwierdzającą pochodzenie i oryginalność zakupionego metalu szlachetnego.

Srebro – sztabki i monety bulionowe

Mennica Skarbowa w Rzeszowie oferuje nie tylko skup i sprzedaż złota, lecz także srebra. Zajmujemy się monetami bulionowymi wykonami z tego metalu, jak również sztabkami prezentowymi. To świetne rozwiązanie zarówno w kontekście inwestycji, jak i w roli podarunku na różne okazje.

Złote i srebrne monety bulionowe z całego świata

Aby zapewnić naszym klientom najwyższej jakości produkty, kupujemy srebrne i złote monety bulionowe z całego świata. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Perth Mint i członkiem programu Bullion DNA Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej. W naszej kolekcji znajdują się monety z tak cenionych serii, jak Wiedeńscy Filharmonicy, Kanadyjski Liść Klonowy, Amerykański Orzeł czy Australijski Kangur.

Numizmaty w Mennicy Skarbowej

W Mennicy Skarbowej w Rzeszowie można również sprzedać i zakupić różnego rodzaju numizmaty. Dbamy o to, aby w ofercie były same najlepsze modele odznaczające się świetnym stanem, jakością i wyglądem. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów. Warto wybrać się do naszego punktu, aby obejrzeć srebrne i złote numizmaty, które mamy w kolekcji – zapraszamy także do sprawdzenia oferty na naszej stronie internetowej.

W pełni bezpieczne transakcje w Mennicy Skarbowej

Poznaj w pełni bezpieczne miejsce oferujące sprzedaż i skup złota. Rzeszów dzięki Mennicy Skarbowej może zapewnić swoim mieszkańcom punkt, w którym można wykonywać transakcje oparte o rzetelną wycenę, w ramach działalności weryfikowanej przez Narodowy Bank Polski i Komisję Nadzoru Finansowego. Zapewniamy wysoką jakość wszystkich produktów i profesjonalną obsługę przy każdej transakcji. Dysponujemy ponadto certyfikatem Trusted Shops, który podkreśla zaufanie wobec Mennicy Skarbowej ze strony klientów.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.