Adres:

ul. Opolska 22 lok. B 204
40-084 Katowice

Czynne:

pn - pt w godz. 09:00 - 17:00.

Mennica Skarbowa Katowice

Punkt Mennicy Skarbowej w Katowicach to idealne miejsce na zawiązywanie transakcji takich jak skup i sprzedaż złota inwestycyjnego, numizmatów, monet bulionowych czy srebra. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – zapewniamy bezpieczne transakcje, rzetelne wyceny i szeroki wybór produktów do inwestycji.

Mennica Skarbowa w Katowicach

Nasz lokal w Katowicach znajduje się przy ul. Opolskiej 22, w lokalu 204. W Mennicy Skarbowej możesz bezpiecznie i szybko kupić lub sprzedać złoto inwestycyjne, srebro, monety bulionowe czy też numizmaty. Działamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17, czekając na zainteresowanych klientów – na miejscu można zapoznać się z naszą ofertą, zasięgnąć porady u naszych pracowników i inwestować w kruszce w różnych formach.

Złoto inwestycyjne – skup i sprzedaż

Mennica Skarbowa Katowice to miejsce, w którym można zakupić lub sprzedać złoto inwestycyjne. Interesują nas zarówno monety bulionowe, jak i złote sztabki. W przypadku sprzedaży oferujemy jedynie metale szlachetne wysokiej jakości – można u nas bezpiecznie kupić złoto od najlepszych dostawców. Kupujemy złote sztabki od prestiżowych mennic, takich jak Argor-Heraeus, Valcambi, Perth Mint czy Heraeus. Współpraca z tak znanymi i cenionymi podmiotami pozwala nam dbać o wysoką jakość dostępnych produktów, co przekłada się na pełne zadowolenie klientów.

Złote sztabki i monety bulionowe

W ofercie Mennicy Skarbowej dostępne jest różnego rodzaju złoto inwestycyjne. Katowice dzięki naszemu punktowi zyskały miejsce, w którym można nie tylko zakupić złote sztabki, lecz także wyjątkowe monety bulionowe. Zapewniamy bogaty wybór egzemplarzy z całego świata. Może je obejrzeć u nas na miejscu, a także zamówić je za pośrednictwem strony internetowej do punktu lub pod wybrany adres. Oferowane przez nas złote monety to produkty wysokiej jakości, które interesują zarówno inwestorów, jak i kolekcjonerów.

skup złota i metali szlachetnych

Srebro – sztabki i monety

Mennica Skarbowa to nie tylko skup i sprzedaż złota, lecz także srebra. To drugi pod względem wartości metal szlachetny, który również cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony inwestorów. Dlatego zapewniamy dostęp do tego kruszcu wszystkim naszym klientom – oferujemy zarówno zakup, jak i sprzedaż srebra inwestycyjnego. Szczególnie polecamy srebrne monety bulionowe i sztabki prezentowe.

Skup złota Katowice – jak wygląda wycena w Mennicy Skarbowej?

Wyceny w Mennicy Skarbowej są wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników. Wystarczy przyjść do naszego punku, by sprawdzić, ile warte jest złoto, srebro czy numizmaty. Stawki bazują na aktualnych kursach kruszców na światowym rynku. Warto zaznaczyć, że wycena jest zawsze w pełni darmowa i nie zobowiązuje do sprzedaży.

Bezpieczeństwo transakcji i transparentność oferty

Chcesz wybrać bezpieczny skup złota? Katowice mogą to zaoferować dzięki Mennicy Skarbowej – wystarczy odwiedzić nasz punkt. Zapewniamy pełną transparentność, rzetelne wyceny i wysoki poziom bezpieczeństwa transakcji. Praca naszej spółki jest regulowana przez Narodowy Bank Polski i Komisję Nadzoru Finansowego, a nasza działalność została nagrodzona licznymi nagrodami.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.