Adres:

ul. Libelta 27, lokal A4.1 (I piętro)
61-707 Poznań

Czynne:

pn - pt w godz. 09:00 - 17:00. Informujemy, że w dniach 1-3 maja Oddział będzie nieczynny. Przepraszamy za utrudnienia.

Mennica Skarbowa Poznań 

Monety bulionowe, złoto inwestycyjne, srebro, numizmaty – wszystkie z tych produktów można kupić i sprzedać w Mennicy Skarbowej. Nasze placówki są dostępne w wielu miastach w Polsce. Jedną z nich znajdziesz w Poznaniu. Odwiedź nasz punkt i postaw na sprawdzoną, rzetelną ofertę z profesjonalnym wsparciem.

Skup złota Poznań – Mennica Skarbowa

Mennica Skarbowa Poznań znajduje się przy ul. Libelta 27, lokal A4.1 (I piętro). Czekamy na klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17. Oferujemy skup i sprzedaż złota, srebra, numizmatów, a także monet bulionowych – zapewniamy rzetelną wycenę, wysokiej jakości produkty i profesjonalną obsługę przy każdej transakcji.

Złoto inwestycyjne Poznań

Skupujemy i sprzedajemy złoto inwestycyjne. Poznań dzięki Mennicy Skarbowej dysponuje wyjątkowym miejscem na mapie miasta, które umożliwia każdemu wejście w świat inwestycji fizycznych. Oferujemy wyceny bazujące na aktualnych cenach złota na światowym rynku, a także dostęp do produktów najwyższej jakości. Sprzedawane u nas złote sztabki są sprowadzane z prestiżowych mennic, np. Argor-Heraeus, Valcambi, Perth Mint czy Heraeus.

Złote monety i sztabki

Zajmujemy się sprzedażą i skupem złota w różnych postaciach – zarówno sztabek, jak i monet. Gramatura sztabek wynosi od 1 do 1 000 g, co pozwala z łatwością dostosować skalę inwestycji do swoich możliwości. Co równie ważne, dbamy o bogaty wybór, dlatego możemy pochwalić się szerokim asortymentem monet bulionowych. Staramy się zapewnić naszym klientom to, co najlepsze – jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Perth Mint i członkiem programu Bullion DNA Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej.

Numizmaty

Oferujemy nie tylko sprzedaż i skup złota. Poznań dzięki nam zdobył również miejsce, w którym można spieniężyć numizmaty lub zakupić wyjątkowe produkty tego rodzaju. W przypadku chęci dokonania wyceny czy określenia pochodzenia monet kolekcjonerskich, zachęcamy do skorzystania z doradztwa naszych ekspertów. Działają oni w Dziale Skupów w Warszawie. Gwarantujemy, iż czas oczekiwania jest krótki, a cały proces jest transparentny.

Monety bulionowe w Mennicy Skarbowej

Mennica Skarbowa Poznań to również miejsce, w którym można sprzedać albo kupić monety bulionowe. Interesują nas zarówno srebrne, jak i złote egzemplarze. W naszej ofercie mamy sporo ciekawych monet, które często zachwycają klientów – można obejrzeć je na miejscu w naszym poznańskim punkcie albo wybrać niedostępne w salonie modele i zamówić je do placówki Mennicy Skarbowej, aby obejrzeć je na żywo i zdecydować o zakupie.

Srebro – monety bulionowe i sztabki

Srebro to drugi pod względem wartości metal szlachetny, który sprawdza się do inwestowania równie dobrze, jak złoto. Jego zaletą jest znacznie niższy próg wejścia i łatwiejsze spieniężenie inwestycji. Dlatego zajmujemy się również sprzedażą i skupem srebra – w postaci sztabek lub monet bulionowych.

Bezpieczeństwo każdej transakcji i pewna jakość zakupionych przedmiotów

Jesteśmy spółką notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, o stabilnej sytuacji finansowej, regulowaną przez Narodowy Bank Polski i Komisję Nadzoru Finansowego. Do tego otrzymujemy liczne pozytywne opinie od klientów od samego początku działalności. Zapewniamy transparentność każdej transakcji, zrozumiałe umowy i wysokiej jakości metale szlachetne wraz z odpowiednimi dokumentami – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, by przekonać się na własną rękę.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.