Wysyłka 24 h
zlota-moneta-kanadyjski-lisc-klonowy-1-20-oz-awers
zlota-moneta-kanadyjski-lisc-klonowy-1-20-oz-rewers

Specyfikacja

Grubość:
0,90 mm
Metal:
Złoto 999,9
Nominał:
1 CAD
Waga:
1/20 uncji (1/20 oz)
Średnica:
13,90 mm
Kraj pochodzenia:
Kanada
Rocznik:
Losowy
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Royal Canadian Mint

Moneta Kanadyjski Liść Klonowy 1/20 uncji złota - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
767,00 zł

Dostępna liczba: 26 szt.

Ilość

Rabat przy zakupie większej ilości

Ilość Cena za sztukę Oszczędzasz
od 10 759 zł od 76 zł
od 50 751 zł od 767 zł
Promocja Mennica
 

Liść Klonowy o wadze 1/20 uncji złota to moneta z najwyższej próby złota emitowana przez Kanadyjską Mennicę Królewską, o wartości nominalnej 1 dolara kanadyjskiego. Została wyprodukowana ze złóż wydobywanych z lokalnych kopalń.

Jest uznawana za jedną z najbardziej ekskluzywnych monet, a także za największą konkurencję dla Krugerranda z RPA wprowadzona do obiegu 1979 roku dowodzi, że jest to najdłużej pozostająca w produkcji moneta bulionowa wytworzona z czystego złota o próbie 999,9.

Jak wygląda Kanadyjski Liść Klonowy 1/20 uncji złota?

Każdy Liść Klonowy na awersie przedstawia wizerunek aktualnego władcy. Opatrzony jest też imieniem władcy, nominałem oraz datą emisji złotej monety. Natomiast rewers przedstawia liścia klonowego, będącego symbolem narodowym Kanady, a ponadto próbę złota zawartego w monecie - po angielsku i francusku oraz informację o nawie kraju. Projekt monety został przygotowany przez Waltera Otto. 

Złoty Kanadyjski Liść Klonowy jest idealną lokatą kapitału, gdyż Kanadyjska Mennica Królewska szybko dopasowuje ceny do zmian na rynku,  pozwalając na bardziej dynamiczne rozporządzanie inwestycją.  

Dlaczego Kanadyjski Liść Klonowy 1/20 uncji złota?

Liść Klonowy jest doskonałym zabezpieczeniem kapitału, a poprzez swoją renomę, zapewnia ogromną płynność inwestycji. Co więcej - moneta o wadze 1/20 uncji to zaledwie 1,55 grama złota i z łatwością można ją odsprzedać na całym świecie.  Kanadyjski Liść Klonowy to także jedna z najczystszych pod względem zawartości kruszcu monet na świecie. Ta niewielka złota moneta ma próbę 999,9 czyli nie zawiera praktycznie żadnych domieszek metali, jedynie czyste złoto z kanadyjskich kopalń.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.