Sztabki

Mennica Skarbowa S.A. od lat wspiera Polki i Polaków w budowaniu bezpiecznego portfela inwestycyjnego. Ochrona kapitału możliwa jest z wykorzystaniem wielu wyjątkowych kruszców. Wśród nich największą popularnością cieszą się złote i srebrne sztabki z akredytacją LBMA. W ofercie Mennicy Skarbowej znaleźć można tylko produkty inwestycyjne od renomowanych mennic i rafinerii z całego świata.

Wiele z nich przygotowało atrakcyjne wizualnie sztabki prezentowe. Kupić je można w modnym etui na sztabkę, które wykonane jest ze skóry czy wysokiej klasy tektury.

Mennica Skarbowa może poszczycić się rozbudowanym portfolio złotych sztabek, a także sztabek ze srebra. W zależności od uncji ich wartość wynosi od kilkuset złotych do nawet kilkunastu tysięcy! Dodać przy tym warto, że ceny kruszców stale rosną i powoli przebijają historyczną wartość. Między innymi dlatego inwestowanie w złoto oraz srebro jest tak opłacalne: niemalże pozbawione ryzyka i z pełną gwarancją stabilności cenowej przez długie lata!

Produkty inwestycyjne od Mennicy Skarbowej nie tylko można wykorzystać do budowania własnego portfela inwestycyjnego, który doskonale chroni kapitał w czasach inflacji. Złote i srebrne sztabki dostępne są także w sprzedaży na prezent na każdą okazję. Obdarowany kruszcem zachęcony zostanie do inwestowania i z pewnością poczuje się doceniony – srebro i złoto w prezencie to wyraz najszczerszych życzeń, w tym pomyślności finansowej!  Nic zatem dziwnego, że sztabki o różnej gramaturze, zawsze opatrzone certyfikatem LBMA i zapakowane w specjalne opakowania CertiPack, wręczane są z okazji ślubu, urodzin, jubileuszu, Dnia Matki czy świąt Bożego Narodzenia! Złoto i srebro to alternatywa dla mało eleganckiej koperty - pamiętać warto, że pieniądze tracą na wartości, a kruszce z roku na rok ją umacniają!

Jeśli chodzi o sztabki na prezent, które dostępne są w sprzedaży internetowej i stacjonarnej w Mennicy Skarbowej, wyróżnić można między innymi:

  • 1 g Sztabka złota – między innymi od szwajcarskiego producenta PAMP, który tworzy szczerozłote sztabki o próbie 999.9.
  • 2 g Sztabka złota – szczególnie polecane są szczerozłote sztabki z wysyłką 24h od losowego producenta z akredytacją LBMA i opakowaniem CertiPack.
  • 2,5 g Sztabka złota – sztabka z logo mennicy PAMP SUISSE o gramaturze 2,5 g, najwyższej próbie złota 999,9 oraz z unikalnym numerem seryjnym.
  • 5 g Sztabka złota – doskonały wybór w przypadku droższych prezentów np. z okazji ślubu czy zakończenia studiów.
  • 10 g Sztabka złota – między innymi sztabki złota od losowego renomowanego producenta z akredytacją LBMA. Doskonale zabezpieczają kapitał i zapewniają gwarancję skupu po najkorzystniejszych cenach na rynku.

Sztabki prezentowe umieszczone mogą zostać w tekturowym, bądź skórzanym etui z logo Mennicy Skarbowej. Można na nim również wykonać indywidualny grawer logotypu lub tekstu o długości do 70 znaków.

Produkty inwestycyjne na prezent warto kupować w sklepie online Mennicy Skarbowej z bezpieczną wysyłką pod wskazany adres lub też z opcją odbioru w jednym z oddziałów, które mieszczą się w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Białymstoku, Lublinie, Rzeszowie, Zielonej Górze, Kielcach, Kaliszu, Bydgoszczy i Szczecinie.

Rozwiń
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.