Adres:

Al. Grunwaldzka 163 (1. piętro - Biurowiec Office Island)
80-258 Gdańsk

Czynne:

pn - pt w godz. 09:00 - 17:00.

Mennica Skarbowa Gdańsk

Bezpieczne, wygodne, rzetelne usługi obejmujące skup i sprzedaż złota, srebra i monet to podstawa naszej oferty. Zapewniamy solidne, profesjonalne i zaufane wsparcie m.in. w Gdańsku. Zapraszamy wszystkich klientów zainteresowanych specjalistycznym wsparciem ze strony doświadczonych ekspertów firmy spełniającej wszystkie regulacje NBP i KNF.

Mennica Skarbowa Gdańsk – nasza oferta

Mennica Skarbowa to sieć punktów dostępnych w całej Polsce. Każdy z nich oferuje skup i sprzedaż złota, jak również innych metali szlachetnych i monet. Jedna z naszych lokalizacji znajduje się w województwie pomorskim – obsługujemy naszych klientów z Trójmiasta i okolic w Gdańsku, przy ale i Grunwaldzkiej 163, w niewielkiej odległości od Galerii Bałtyckiej.

Skup i sprzedaż złota, sztabek i numizmatów

Zajmujemy się sprzedażą i skupem metali szlachetnych w różnych formach. Oferta naszego punktu obejmuje m.in. monety bulionowe, złote sztabki i złote monety. Każdy klient może znaleźć u nas liczne okazje do inwestycji dostosowane do swoich możliwości i celów – dzięki temu wejście w świat obrotu kruszcami jest prostsze niż kiedykolwiek.

Srebro – skup i sprzedaż

Zaraz po złocie drugim najcenniejszym metalem szlachetnym jest srebro. Kruszec ten zapewnia znacznie niższy próg wejścia w inwestycję, a jednocześnie umożliwia szybkie upłynnienie aktywów w razie potrzeby. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w celu zakupu srebra albo sprzedaży posiadanych produktów z tego metalu szlachetnego.

Skup złota Gdańsk

Złoto inwestycyjne umożliwia obrót w różnych postaciach – to jeden z wielu plusów tego typu inwestycji. Oprócz sztabek dostępne są również m.in. monety inwestycyjne, emitowane w specjalnych, limitowanych seriach. Jak kupować i sprzedawać złoto inwestycyjne? Gdańsk zapewnia dostęp do punktu Mennicy Skarbowej – zatrudniamy doświadczonych ekspertów, którzy chętnie doradzają klientom i oferują wsparcie przy każdej transakcji. Aby zapewnić bezpieczeństwo i wysoką jakość dostępnego u nas złota, kupujemy produkty jedynie od sprawdzonych dostawców – to m.in. znane na całym świecie mennice Argor-Heraeus, Valcambi, Perth Mint czy Heraeus.

Monety bulionowe – skup i sprzedaż wartościowych produktów

W Mennicy Skarbowej można kupić i sprzedać np. złote sztabki, monety bulionowe albo złote monety. Ważna jest waga danego produktu: im ten on cięższy, tym większa jest jego wartość. Najprostszym i najbardziej przejrzystym sposobem na inwestowanie w kruszce jest złoto inwestycyjne. Można je kupić np. jako złote sztabki.

Jak wygląda wycena w Mennicy Skarbowej?

Mając w domu srebro, numizmaty albo złoto, które chce się sprzedać, warto skorzystać z oferty Mennicy Skarbowej. To sprawdzone miejsce zapewniające przejrzystość transakcji. Nasz cennik opiera się o aktualny kurs złota i srebra, a sama wycena towaru jest bezpłatna.

Aby sprzedać złoto inwestycyjne i inne towary z kruszców, wystarczy przynieść je do Mennicy Skarbowej i skonsultować się ze sprzedawcą. Nasi eksperci sprawdzą wagę produktów i ich pochodzenie, a następnie przystąpią do wyceny. W ten sposób można nie tylko zamienić sztabki i monety inwestycyjne na gotówkę, lecz także poznać wiele przydatnych informacji m.in. o numizmatach.

Mennica Skarbowa Gdańsk – bezpieczne miejsce dla Twoich inwestycji

Przywiązujemy wagę do jak najwyższego standardu obsługi klientów, a także do oferowania pełnej rzetelności przy wszystkich transakcjach. Jesteśmy liderem rynku złota inwestycyjnego w Polsce, a nasza spółka jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i podlega ścisłym regulacjom Narodowego Banku Polskiego oraz Komisji Nadzoru Finansowego. Wraz ze stale rosnącym gronem zadowolonych klientów jest to najlepszy dowód, że warto postawić na sprawdzone i skuteczne usługi Mennicy Skarbowej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Gdańsku i innych polskich miastach!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.