Adres:

ul. Basztowa 3/15
31-134 Kraków

Czynne:

pn - pt w godz. 09:00 - 17:00.

Mennica Skarbowa Kraków 

Mennica Skarbowa to miejsce, w którym można sprzedać bądź kupić złoto, srebro czy numizmaty. Działamy na terenie całego kraju – jeden z naszych punktów dostępny jest w Krakowie. Odwiedź nas, by otrzymać rzetelną wycenę sprzedawanych przedmiotów, a także zakupić wysokiej jakości srebro i złoto inwestycyjne.

Mennica Skarbowa – Kraków

Nasza oferta jest dostępna dla wszystkich osób, które chcą kupić lub sprzedać monety bulionowe, srebro, numizmaty czy złoto inwestycyjne. Kraków, ul. Basztowa 3/15 – to lokalizacja naszego punktu w stolicy Małopolski. Zapraszamy do naszego oddziału, by zapoznać się z naszą ofertą obejmującą skup i sprzedaż złota lub srebra. Działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9–17.

Sprzedaż i skup złota – Kraków

Główny element naszej oferty to sprzedaż i skup złota inwestycyjnego, a także srebra. Interesują nas głównie sztabki tych surowców, jak również monety bulionowe. Oferujemy za atrakcyjne ceny, bazujące na aktualnych wartościach kruszców na światowych rynkach. Jeśli masz w domu złote monety lub sztabki albo chcesz nabyć produkty inwestycyjne, przyjdź do nas i zapoznaj się z naszą ofertą.

Złoto inwestycyjne w Mennicy Skarbowej

Mennica Skarbowa w Krakowie prowadzi m.in. skup i sprzedaż złota. W naszym punkcie można nabyć lub sprzedać złote sztabki i monety bulionowe wyrobione z tego szlachetnego metalu. Oferujemy różnego rodzaju złoto inwestycyjne, dzięki czemu każdy może znaleźć u nas odpowiedni produkt dla siebie. Dzięki temu, że sprowadzamy złoto z prestiżowych mennic, zawsze mamy stuprocentową pewność w kwestii jakości. Złote sztabki, które można u nas znaleźć, pochodzą z Argor-Heraeus, Valcambi, Perth Mint i Heraeus.

Monety bulionowe i numizmaty

Oprócz skupu i sprzedaży złota obsługujemy również transakcje obejmujące produkty takie jak monety bulionowe i numizmaty. Nasi pracownicy czekają na klientów, aby służyć profesjonalnym doradztwem przy zakupie i sprzedaży oraz przygotować rzetelne wyceny produktów kupowanych lub sprzedawanych w Mennicy Skarbowej.

Srebro – monety i sztabki

Oprócz złota sprzedajemy i kupujemy również srebro. Interesują nas monety bulionowe i sztabki tego materiału – co więcej, w naszej ofercie dostępne są specjalne sztabki prezentowe. Ten szlachetny minerał jest świetnym sposobem na wejście w świat inwestycji fizycznych bez poświęcania większych środków, które są wymagane w przypadku złota. Nasze kolekcje obejmują okazy z serii takich jak Amerykański Orzeł czy Wiedeńscy Filharmonicy.

Bezpieczne transakcje w Mennicy Skarbowej

Co sprawia, że warto skorzystać z naszych usług? To przede wszystkim transparentność transakcji w parze z bezpieczeństwem każdego zakupu i każdej sprzedaży. Zawsze dbamy o naszych klientów, zapewniając im optymalne warunki do spokojnego inwestowania w kruszce. Nasz standard jest potwierdzony przez Narodowy Bank Polski i Komisję Nadzoru Finansowego. Do tego warto zaznaczyć, że Mennica Skarbowa jest wielokrotnym laureatem wielu wyróżnień, np. Gali Biznesu, co podkreśla naszą rzetelność i doświadczenie.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.