Złote numizmaty

Monety numizmatyczne to interesujący sposób na inwestowanie w metale szlachetne, a także świetna propozycja dla kolekcjonerów. W ramach oferty Mennicy Skarbowej można znaleźć liczne interesujące okazy o unikatowej estetyce i dużej wartości, które pochodzą ze znanych kolekcji. Wszystkie produkty są dokładnie zweryfikowane, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na pełną rzetelność każdej transakcji – ponadto oferujemy także skup monet.

Złote numizmaty dla kolekcjonerów i wprawionych inwestorów

Dysponujemy bogatą ofertą różnych produktów z zakresu inwestycji fizycznych – to zarówno złoto i srebro inwestycyjne w formie sztabek, jak i numizmaty. Dostępne u nas monety kolekcjonerskie to liczne interesujące okazy z całego świata o sprawdzonym, certyfikowanym pochodzeniu. Aby zapewnić klientom najlepszy standard obsługi i pewność co do kupowanych produktów dołączyliśmy do programu Bullion DNA Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej, a ponadto jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Perth Mint. Współpraca ze znanymi podmiotami ze świata monet kolekcjonerskich sprawia, że możemy zapewnić dostęp do sprawdzonych egzemplarzy z najważniejszymi zaświadczeniami.

Kolekcjonerskie monety z historycznymi motywami

Oferujemy złote numizmaty zarówno ze specjalnie przygotowanych kolekcji, jak i upamiętniające różne wydarzenia lub okresy historyczne. Każdy z okazów ma własną historię, dzięki czemu jest to nie tylko atrakcyjny środek do inwestycji, lecz także wartościowy dodatek do kolekcji prawdziwych koneserów. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą, a także regularnego sprawdzania nowych okazów w Mennicy Skarbowej.

Złote numizmaty na prezent

Dla wielu osób złote monety to nie tylko świetny sposób na inwestycje, lecz także interesujący pomysł na prezent. Taki podarunek będzie mile widziany przy dowolnej okazji – np. na urodziny, ślub czy rocznicę. Wyjątkowa estetyka monet i stopniowo rosnąca wartość to główne powody, dla których jeden z najciekawszych obszarów inwestycji fizycznych jest właśnie numizmatyka. Monety kolekcjonerskie mają unikatowe, bardzo precyzyjnie wykonane projekty, dzięki czemu skutecznie zapadają w pamięć – ponadto z ich użyciem można lokować aktywa tak, by nie traciły na wartości w długoterminowym ujęciu - to dużo ciekawsza alternatywa dla tradycyjnej koperty z gotówką

Numizmatyka – skup monet w Mennicy Skarbowej

Nasza oferta to nie tylko sprzedaż numizmatów, lecz także skup monet kolekcjonerskich od klientów. W celu otrzymania wyceny można udać się do jednego z naszych stacjonarnych punktów. Działamy w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Kaliszu, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie, Zielonej Górze i we Wrocławiu. W każdym z tych miejsc oferujemy profesjonalną obsługę i rzetelne wsparcie w planowaniu strategii inwestycyjnej.

Monety kolekcjonerskie: bezpieczne zakupy w Mennicy Skarbowej

Wieloletnia obecność na rynku i spore grono zadowolonych klientów to najlepszy dowód na bezpieczeństwo transakcji w Mennicy Skarbowej. Zawsze działamy na jasnych zasadach – ponadto oferujemy dokumentację wszystkich zakupionych u nas produktów i profesjonalne wyceny oparte na cenach kruszców na międzynarodowych rynkach. Nasza praca jest na bieżąco weryfikowana przez NBP i KNF z pozytywnym skutkiem, co potwierdza oferowanie najwyższego standardu dla naszych klientów.

Rozwiń
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.