Na prezent

Mennica Skarbowa to dystrybutor srebra, złota, platyny, palladu, a także diamentów i biżuterii. Nasza rozbudowana oferta uzupełniona jest o kruszce prezentowe w postaci lokacyjnych sztabek złota i srebra, kolekcjonerskich numizmatów w srebrze i złocie czy też złotych i srebrnych prezentowych monet bulionowych. Dystrybuujemy także inne kruszce dostosowane do potrzeb wszystkich osób, które szukają wyjątkowego upominku dla swoich bliskich. 

Dzięki naszej wieloletniej obecności na rynku oraz zaufaniu klientów możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów prezentowych. Zachęcamy do odwiedzania stacjonarnych oddziałów Mennicy Skarbowej, a także do dokonywania zakupów za pośrednictwem strony internetowej. Gwarantujemy szybkie dostawy, bezpieczne transakcje płatnicze oraz najwyższy standard obsługi. Jeśli macie Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta! Nasi konsultanci i doradcy pomogą w doborze najlepszego prezentu w złocie, srebrze, platynie czy palladzie. 

Produkty inwestycyjne i kolekcjonerskie na prezent 

Oferta prezentowa Mennicy Skarbowej jest szeroka, a dzięki temu każdy może znaleźć wyjątkowy kruszec inwestycyjny lub kolekcjonerski (również z limitowanych kolekcji) na takie okazje jak jubileusze, rocznice ślubu, komunia, chrzest czy urodziny. Sklep internetowy Mennicy Skarbowej oferuje monety, sztabki oraz biżuterię ze złota i srebra, które mogą stanowić zarówno cenny prezent, jak i długoterminową inwestycję. Możliwość personalizacji opakowań prezentowych oraz wysoka jakość wyrobów przyciągają zarówno kolekcjonerów, jak i osoby poszukujące wyjątkowego upominku dla ukochanych!  

Wyjątkowe prezenty: złote i srebrne monety; biżuteria; sztabki prezentowe 

Jeśli szukają Państwo wyjątkowych prezentów dla bliskich, które będą wyrazem troski o ich finanse i zachętą do świadomego lokowania kapitału w kruszce, warto wybrać m.in.:

  • srebrne monety prezentowe np. Witaj na świecie 2023; 
  • złote monety prezentowe np. złota moneta 200 CAD Diament Serce od De Beers 2023; 
  • biżuterię z czystego kruszcu np. złoty łańcuszek 50 cm Panzer; 
  • pięknie opakowane sztabki srebra np. 100-gramowe; 
  • atrakcyjne wizualnie sztabki złota np. 5 g Sztabka złota PAMP; 
  • zegarki m.in. marki Zeppelin. 

Zapewniamy również sprzedaż kruszcu na specjalne okazje: Walentynki, Boże Narodzenie, Wielkanoc i inne święta w obrządkach religijnych, a także państwowych. Nasi klienci cenią ten wyjątkowy asortyment, który dodaje blasku i uroku ich świętowaniu. Dzięki naszym wyrobom mogą uczynić te okazje jeszcze bardziej pamiętnymi i wyjątkowymi. 

Srebro i złoto w pięknych opakowaniach 

W ofercie Mennicy Skarbowej znajdziecie Państwo piękne opakowania prezentowe na srebrne i złote sztabki, a także monety bulionowe. Szczególnie polecamy wybór skórzanych etui na numizmaty, które na życzenie grawerujemy. Możemy na opakowaniu umieścić imię Twojego bliskiego, życzenia pomyślności finansowej czy grafiki np. logo Twojej firmy. Etui na monety z naszej oferty prezentuje się zatem elegancko. Jest także bardzo wytrzymałe i stanowi dodatkową ochronę dla kruszców. 

 

Rozwiń
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.