Adres:

ul. Jasna 1 ("Dom Pod Orłami"; wejście od ul. Złotej)
00-013 Warszawa

Czynne:

pn - pt w godz. 09:00 - 18:00. Informujemy, że w dniach 15 lipca - 2 sierpnia Oddział będzie czynny w godzinach 9:00 - 17:00. Przepraszamy za utrudnienia.

Mennica Skarbowa Warszawa

Mennica Skarbowa to firma zajmująca się skupem i sprzedażą metali szlachetnych inwestycyjnych. Nasze punkty są dostępne w całej Polsce – znajdziesz nas także w stolicy. Mennica Skarbowa Warszawa czeka na klientów, oferując bezpieczne zakupy, szybkie transakcje i wiele produktów inwestycyjnych.

Sprzedaż i skup złota – Warszawa

Główny obszar naszej działalności to skup i sprzedaż złota inwestycyjnego. Oferta Mennicy Skarbowej obejmuje kruszce od zaufanych dostawców, którzy cieszą się renomą wśród inwestorów. Dzięki temu każdy z naszych klientów ma pewność, że stawia na sprawdzone inwestycje o najwyższej jakości.

Dostępne u nas złoto inwestycyjne pochodzi z prestiżowych mennic, takich jak Argor-Heraeus, Valcambi, Perth Mint czy Heraeus. To sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować bezpieczne transakcje i stuprocentowe zaufanie.

Złote monety

Mennica Skarbowa to nie tylko standardowe złoto inwestycyjne. Warszawa zyskuje dzięki naszemu punktowi również miejsce, w którym można kupić lub sprzedać złote monety. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem słynnej Perth Mint, zajmującej się produkcją monet bulionowych, a ponadto uczestniczymy w programie Bullion DNA Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej. Współpraca z docenianymi na całym świecie partnerami pozwala nam oferować złote monety bulionowe z różnych krajów.

Złote sztabki

Jako Mennica Skarbowa prowadzimy nie tylko skup i sprzedaż złota w postaci moment, lecz także zajmujemy się sztabkami o różnej gramaturze. Klienci mogą kupić lub sprzedać kruszce o wadze już od 1 grama. W sprzedaży dostępne są nawet kilogramowe złote sztabki, kupowane prosto od sprawdzonych producentów.

Numizmaty

Mennica Skarbowa Warszawa to również miejsce, w którym można kupować i sprzedawać numizmaty. W przypadku konieczności dokonania wyceny kierujemy klientów do Działu Skupów w warszawskiej Centrali. Dzięki temu możemy zaoferować pełną rzetelność przy każdej transakcji, o którą dbają wykwalifikowani specjaliści. Transparentność i wysoki standard obsługi, są dla nas niebywale istotne.

skup złota i metali szlachetnych

Monety bulionowe

Kolejny rodzaj produktów inwestycyjnych obsługiwany przez Mennicę Skarbową to monety bulionowe – zarówno złote, jak i srebrne. Oferujemy sprzedaż wielu ciekawych propozycji, m.in. z serii Wiedeńscy Filharmonicy, Kanadyjski Liść Klonowy, Amerykański Orzeł czy Australijski Kangur. Zapraszamy do wizyty w naszym lokalu, by kupić lub sprzedaż monety różnego pochodzenia.

Srebro – skup i sprzedaż w Mennicy Skarbowej

Oprócz złota można u nas kupić lub sprzedać także srebro – drugi pod względem wartości metal szlachetny. Obsługujemy zarówno monety bulionowe, jak i srebro w sztabkach. Zapewniamy dostęp do produktów wysokiej jakości, które świetnie sprawdzają się nie tylko w roli inwestycji, lecz także m.in. jako sztabki prezentowe.

Mennica Skarbowa Warszawa – bezpieczne transakcje i pełne wsparcie

Klienci Mennicy Skarbowej mogą liczyć na profesjonalną obsługę – nasza kadra dysponuje niezbędną wiedzą i doświadczeniem, by sprawnie obsłużyć każdą transakcję. Gwarantujemy bezpieczeństwo zakupów i szybką, rzetelną wycenę. Działalność firmy jest regulowana przez Narodowy Bank Polski i Komisję Nadzoru Finansowego, co potwierdza, że jesteśmy w stanie zapewnić każdemu klientowi spokojne, bezpieczne środowisko do skupu lub sprzedaży kruszców.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.