Adres:

ul. Wita Stwosza 15A lok. 1 (1. piętro)
50-148 Wrocław

Czynne:

pn - pt w godz. 09:00 - 17:00.

Mennica Skarbowa Wrocław 

Mennica Skarbowa to renomowana firma, która od wielu lat zajmuje się skupem i sprzedażą kruszców inwestycyjnych. Obsługujemy wiele punktów w całej Polsce – również we Wrocławiu, stolicy Dolnego Śląska. Zapraszamy do nas, aby nabyć fizyczne produkty inwestycyjne lub sprzedać posiadane kruszce.

Złoto inwestycyjne – skup i sprzedaż

Mennica Skarbowa Wrocław to przede wszystkim miejsce, w którym można zakupić lub sprzedać złoto inwestycyjne. Zawsze dbamy o wysoką jakość metali szlachetnych w naszej ofercie – stawiamy jedynie na produkty ze sprawdzonych, zaufanych źródeł. W naszej ofercie znajduje się złoto z mennic takich jak Argor-Heraeus, Valcambi, Perth Mint czy Heraeus.

Skup złota Wrocław

Nasz punkt to idealny wybór, by sprzedać lub kupić złoto inwestycyjne. Wrocław dzięki Mennicy Skarbowej ma do dyspozycji miejsce, w którym można zarówno spieniężyć złoto lub srebro, jak i nabyć metale inwestycyjne. W ofercie znajdują się m.in. złote monety, które stanowią świetny sposób na wejście w świat inwestycji fizycznych. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem słynnej Perth Mint, co pozwala nam zapewnić dostęp do ciekawych i różnorodnych egzemplarzy.

Jako nasz klient możesz jednak postawić nie tylko na skup i sprzedaż złota w postaci monet. Złote sztabki należą do najczęściej kupowanych i sprzedawanych produktów. Nasza oferta obejmuje sztabki o gramaturze 1–1 000 g – zawsze zapewniamy przy tym wysoką jakość produktów i pełne bezpieczeństwo transakcji.

Numizmaty w Mennicy Skarbowej

Mennica Skarbowa Wrocław zajmuje się również skupem i sprzedażą numizmatów. Zapewniamy szczegółową wycenę, którą zajmuje się wykwalifikowany zespół Działu Skupów w warszawskiej Centrali. Nasi specjaliści świetnie znają się na temacie inwestycji fizycznych, dzięki czemu są w stanie skutecznie ocenić pochodzenie numizmatu oraz jego wartość rynkową. Warto pamiętać, że wycena jest darmowa i niezobowiązująca.

Monety bulionowe złote i srebrne

Oferujemy nie tylko sprzedaż i skup złota. Wrocław dzięki Mennicy Skarbowej zyskał miejsce, w którym można nabyć lub spieniężyć monety bulionowe – zarówno te wykonane ze złota, jak i srebra. Zapewniamy profesjonalną wycenę każdej przyniesionej monety i bogaty wybór z naszej oferty. Nasi klienci mogą kupić pozycje z kolekcji takich jak Wiedeńscy Filharmonicy, Kanadyjski Liść Klonowy, Amerykański Orzeł i Australijski Kangur.

Srebro w Mennicy Skarbowej

Nasz punkt to więcej niż złoto inwestycyjne. Wrocław ma dzięki nam okazję sprzedać lub kupić srebro inwestycyjne. Interesują nas zarówno monety bulionowe wykonane z tego surowca, jak i sztabki prezentowe – w gramaturze od 1 do 1 000 g. To opłacalny sposób na inwestowanie z niższym progiem wejścia niż złoto, jak również ciekawy pomysł na wartościowy prezent.

Gdzie można nas znaleźć?

Nasi pracownicy czekają na klientów z Wrocławia w punkcie położonym przy ul. Wita Stwosza 15A/1. Zapewniamy niezobowiązującą, bezpłatną wycenę na miejscu. Nasze ceny są zawsze oparte o najbardziej aktualne wartości rynkowe metali szlachetnych.

Bezpieczeństwo zakupów w Mennicy Skarbowej

Mennica Skarbowa Wrocław to miejsce, w którym każdy może liczyć na stuprocentowe bezpieczeństwo transakcji. Nasza działalność jest regulowana przez Narodowy Bank Polski i Komisję Nadzoru Finansowego, co potwierdza przywiązanie do zapewniania optymalnych warunków dla naszych klientów.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.