Monety

Mennica Skarbowa S.A. to jeden z liderów w dystrybucji złota w Polsce. Towary oferowane przez Spółkę pochodzą z najlepszych mennic i rafinerii z całego świata, które dostarczają cenne produkty inwestycyjne opatrzone najważniejszymi certyfikatami. Oprócz standardowej oferty złotych monet bulionowych i numizmatów o wartości kolekcjonerskiej, oferta uzupełniona jest również o monety na prezent.

Można je zakupić w sklepie online z błyskawiczną dostawą 24h pod wskazany adres lub z odbiorem w jednym z oddziałów Mennicy Skarbowej.

Monety złote i srebrne oferowane przez Mennicę Skarbową to zarówno monety bulionowe o wartości inwestycyjnej, jak i numizmaty kolekcjonerskie, które stają się coraz cenniejsze wraz ze swoim wiekiem. Stanowią one doskonały prezent na różne okazje, od ślubu począwszy, na chrzcinach czy jubileuszach kończąc. Wręczenie bliskim cennego kruszcu to zaś nie tylko gwarancja wyróżniającego się upominku, ale także wyraz najszczerszych życzeń między innymi dotyczących pomyślności finansowej w życiu. Podkreślić przy tym warto, że monety bulionowe i numizmaty pozwalają na ochronę kapitału w czasach inflacji – złoto i srebro w prezencie może zatem obdarowanego skłonić do dalszego inwestowania w kruszce oraz do rozbudowy własnego portfela inwestycyjnego!

Jeśli chodzi o monety na prezent, które dostępne są w sprzedaży internetowej i stacjonarnej w Mennicy Skarbowej, wyróżnić można między innymi:

  • Srebrną monetę„Celebrate Love” – moneta kanadyjskiej mennicy The Royal Canadian Mint, która wybiła zaledwie 10 tysięcy sztuk. Numizmat ten doskonale nadaje się na prezent ślubny czy upominek z okazji rocznicy ślubu. Srebrna moneta 20 CAD to kruszec o najwyższej czystości 99,99% srebra z selektywnymi złoceniami nawiązującymi do popularnej monety bulionowej Kanadyjski Liść Klonowy. Rewers zdobi przepiękne serce!
  • Srebrną monetę “Witaj na świecie” – monetę tę warto wręczać świeżo upieczonym rodzicom. Dobrze sprawdza się ona również na chrzest czy imprezę „baby shower”. Moneta srebrna Witaj na świecie wybijana jest przez Royal Canadian Mint w najwyższej próbie 999,9 i wadze 1/2 uncji srebra. Wyróżnia się ona swoim rewersem, na którym widnieją urocze dziecięce stópki. Dla bezpieczeństwa moneta zapakowana jest w kapsel i eleganckie pudełko z miejscem na dedykację oraz posiada numerowany certyfikat Royal Canadian Mint.
  • Srebrną monetę 5 uncji Prezenty świąteczne – jest to srebrna moneta z kanadyjskiej mennicy, która wyróżnia się trójwymiarowym rewersem! Umieszczono na nim dwa elementy odlane ze srebra próby 92,5%: Świętego Mikołaja i trzy wesołe elfy. Sama moneta na prezent świąteczny cechuje się najwyższą próbą srebra 999.9.

Wszystkie monety prezentowe srebrne i złote dostępne w Mennicy Skarbowej zapakowane są w eleganckie pudełeczka-futerały z możliwością nanoszenia grawerowanych życzeń. Ponadto w sprzedaży znaleźć można atrakcyjne etui prezentowe wykonane ze skóry np. na 30 monet Kanadyjski Liść Klonowy.

Rozwiń
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.