Adres:

ul. Suraska 1 lok. 203 (2. piętro - Budynek "Solidarność")
15-093 Białystok

Czynne:

pn - pt w godz. 09:00 - 17:00. Informujemy, że w dniu 17 kwietnia Oddział będzie nieczynny. Przepraszamy za utrudnienia.

Mennica skarbowa Białystok

Lokal Mennicy Skarbowej w Białymstoku to najlepszy wybór dla osób szukających zaufanego punktu skupu i sprzedaży złota, srebra i produktów inwestycyjnych. Oferujemy m.in. handel sztabkami  i monetami bulionowymi, by umożliwić naszym klientom wygodny dostęp do inwestycji w kruszce. Zapraszamy zarówno inwestorów, jak i kolekcjonerów z Białegostoku i okolic do skorzystania z naszych usług.

Mennica Skarbowa Białystok – czym się zajmujemy?

Nasza oferta obejmuje zarówno sprzedaż, jak i skup złota, srebra i fizycznych produktów inwestycyjnych takich jak numizmaty. Klienci mogą nabyć złote monety, złote sztabki, złoto inwestycyjne i wiele więcej, a także sprzedać posiadane złoto albo srebro. Dodatkowo zapewniamy doradztwo ze strony ekspertów, którzy pomogą w wyborze optymalnej inwestycji.

Znajdujemy się przy ul. Suraskiej 1/203 w Białymstoku, niedaleko Rynku Kościuszki. Można znaleźć nas także w innych polskich miastach – w każdym z nich zapewniamy wysoki poziom obsługi i pełne bezpieczeństwo transakcji. Nasza działalność podlega ścisłym regulacjom Narodowego Banku Polskiego i Komisji Nadzoru Finansowego, co pozwala nam oferować pełną rzetelność i zaufanie. Nasi eksperci w szybki i efektywny sposób badają otrzymane metale szlachetne, sprawdzając ich jakość i oryginalność. Po weryfikacji klient otrzymuje wycenę opartą o bieżący kurs srebra albo złota.

Złoto inwestycyjne Białystok – skup i sprzedaż

Obsługujemy zarówno sprzedaż, jak i skup złota. Białystok to miejsce, w którym każdy z naszych klientów może zainwestować w sztabki z renomowanych mennic – współpracujemy m.in. z Argor-Heraeus, Valcambi, Perth Mint i Heraeus. Dzięki temu skup i sprzedaż złota odbywa się na najlepszych warunkach, a zakupione produkty doskonale sprawdzają się do bezpiecznego przechowywania oszczędności w długoterminowej perspektywie z możliwością późniejszej odsprzedaży z zyskiem.

Złote sztabki i monety

Filarem naszej działalności jest obrót złotem inwestycyjnym dostępnym w wielu formach – można je kupić i sprzedać m.in. jako złote sztabki czy monety bulionowe. Warto pamiętać, że wartość tego kruszcu od wielu lat utrzymuje się na stabilnym poziomie. Dzięki temu jest on uznawany za stosunkowo bezpieczny sposób na przechowanie i stopniowe pomnażanie swoich środków finansowych.

Numizmaty w Mennicy Skarbowej w Białymstoku

Mennica Skarbowa Białystok to ponadto miejsce, w którym klienci mogą kupować i sprzedawać różnego rodzaju numizmaty. W naszych punktach zawsze można liczyć na solidną jakość obsługi i profesjonalne wsparcie. Jesteśmy członkiem programu Bullion DNA Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej, co potwierdza przywiązanie do oferowania najlepszych usług w zakresie numizmatyki.

Srebro w Mennicy Skarbowej

Nasza oferta to znacznie więcej niż złoto inwestycyjne. Białystok to również miejsce, w którym można kupować i sprzedawać srebro. Jest to drugi po złocie metal szlachetny pod względem popularności w inwestycjach – w stosunku do złota zapewnia on niższą barierę wejścia i możliwość szybszego upłynnienia aktywów. Oferujemy m.in. srebrne monety bulionowe.

Specjalistyczne doradztwo w Mennicy Skarbowej

Zapraszamy wszystkich kolekcjonerów, pasjonatów i inwestorów, a także osoby, które chcą spieniężyć srebro lub złoto inwestycyjne. Mennica Skarbowa zapewnia profesjonalną obsługę, rzetelność, w pełni przejrzyste działanie i rozbudowaną ofertę, która obejmuje wiele wartościowych kruszców.

Bezpieczeństwo transakcji 

Warto pamiętać, że Mennica Skarbowa to nie tylko skup i sprzedaż złota, lecz także swobodne transakcje bez obawy o swoje finanse. Zapraszamy do Mennicy Skarbowej w Białymstoku i do punktów dostępnych w innych miastach. Jesteśmy liderem polskiego rynku inwestycji w kruszce – dysponujemy oddziałami w największych miastach kraju, a nasza spółka jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Dzięki temu można mieć pewność, że stanowimy sprawdzone, zaufane źródło towarów takich jak złoto czy numizmaty.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.