Srebro w zestawie - najtaniej

Zestaw srebrnych monet tzw. masterboxy to najbardziej opłacalny sposób, by wyposażyć się w dużą liczbę monet z tego szlachetnego materiału. W ramach naszej oferty można znaleźć propozycje liczące 25, 250 czy nawet 500 monet – co więcej, dostępne zestawy srebra inwestycyjnego wysyłamy nawet w ciągu 24 godzin od zakupu.

Dlaczego warto inwestować w srebro?

Srebro to drugi po złocie metal szlachetny, w który poleca się inwestować. Jego cena jest jednak znacznie niższa niż w przypadku złota, czego efektem jest o wiele mniejszy próg wejścia. Jednocześnie osoby inwestujące w srebro mogą liczyć na łatwiejsze spieniężenie swoich towarów w razie chęci sprzedaży. Obydwa z tych metali szlachetnych charakteryzują się sporą stabilnością ceny i odpornością na zawirowania światowych rynków, jak również na inflację. W odróżnieniu od standardowych walut srebro nie jest towarem inflacyjnym, dzięki czemu stanowi dobry wybór do długoterminowego przechowywania swoich oszczędności.

Srebrne monety – zestawy

Zestaw srebrnych monet to atrakcyjna opcja dla każdego inwestora lub kolekcjonera, który chce szybko powiększyć swoje zasoby o sporą liczbę monet. Zamówienie obejmujące większą liczbę egzemplarzy zawsze jest tańsze niż zakup pojedynczego okazu, co przy sporych inwestycjach ma znaczący wpływ na ostateczną cenę. Zestawy srebrnych monet dostępne w Mennicy Skarbowej są sprzedawane w pakietach od 25 do 500 sztuk. Tworząc naszą ofertę, stawiamy na najciekawsze propozycje ze znanych i docenianych serii, takich jak Kanadyjski Liść Klonowy czy Australijski Kangur, a także na różne unikatowe propozycje, np. Britannia czy Krugerrand. Każda z wymienionych monet ma gramaturę wynoszącą dokładnie 1 uncję srebra.

Dlaczego warto kupić srebrne monety w zestawie?

Zakup zestawu srebrnych monet jest przede wszystkim bardziej opłacalną opcją niż osobne transakcje na pojedyncze produkty. W przypadku większych zamówień można liczyć nawet na kilkuprocentowe oszczędności, co sprawia, że inwestycja staje się korzystniejsza już od samego początku.

Zestaw srebrnych monet dla inwestorów i kolekcjonerów

Dostępne w naszej ofercie zestawy monet srebrnych to atrakcyjna propozycja zarówno dla inwestorów, jak i kolekcjonerów, którzy chcą znacznie rozbudować swoje zbiory. Wszystkie produkty pochodzą ze sprawdzonych, zaufanych źródeł, co przekłada się na pewność w kwestii jakości wykonania i wartości poszczególnych propozycji.

Srebro inwestycyjne – Mennica Skarbowa

W ramach oferty Mennicy Skarbowej stawiamy jedynie na srebro najwyższej jakości. Jesteśmy częścią programu Bullion DNA Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej, który skupia się na potwierdzaniu autentyczności monet inwestycyjnych. Ponadto nasze produkty pochodzą wyłącznie od renomowanych partnerów, którzy od wielu lat cieszą się pozytywną opinią w świecie inwestycji fizycznych. Bezpieczeństwo transakcji w naszym sklepie internetowym jest potwierdzone przez certyfikat Trusted Shops, a cała działalność jest w pełni zgodna z regulacjami NBP i KNF. Zapraszamy także do fizycznych punktów Mennicy Skarbowej, które można znaleźć w większości dużych miast w całej Polsce.

Rozwiń
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.