Adres:

Al. Wolności 12 lok. 1 (parter)
62-800 Kalisz

Czynne:

pn - pt w godz. 09:00 - 17:00.

Mennica Skarbowa Kalisz 

Mennica Skarbowa zajmuje się skupem i sprzedażą różnych produktów z kategorii inwestycji fizycznych – obsługujemy złote sztabki, złote monety, srebro i numizmaty. Jeden z naszych punktów jest dostępny w Kaliszu. Zapraszamy wszystkich klientów zainteresowanych kruszcami – oferujemy profesjonalną obsługę, rzetelne wyceny i bezpieczeństwo każdej transakcji.  

Mennica Skarbowa Kalisz

Aby zapewnić jak największą wygodę naszym klientom, prowadzimy działalność zarówno online, jak i w punktach stacjonarnych w całej Polsce. Nasz lokal znajduje się również w Kaliszu – można nas znaleźć przy al. Wolności 12 w lokalu 1 na parterze. Nasi pracownicy obsługują skup i sprzedaż złota oraz srebra od godziny 9 do 17 we wszystkie dni robocze.

Złoto inwestycyjne – Kalisz z ofertą Mennicy Skarbowej

Dzięki naszemu punktowi wszyscy zainteresowani mogą kupić lub sprzedać złoto inwestycyjne. Obsługujemy ten szlachetny kruszec w różnych formach – m.in. jako złote monety i sztabki. Wszystkie produkty dostępne na sprzedaż pochodzą od prestiżowych dostawców, takich jak Valcambi, Argor-Heraeus, Heraeus czy Perth Mint.

Złote monety

W ofercie Mennicy Skarbowej dostępne są różnego rodzaju produkty – w tym złote monety. Oferujemy zarówno sprzedaż, jak i skup monet. Zapewniamy bogaty wybór z różnych kolekcji, jak również rzetelną wycenę przy każdej transakcji. Można u nas kupować i sprzedawać złote monety z całego świata – jesteśmy członkiem programu Bullion DNA Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej, a także dystrybutorem Perth Mint.

Numizmaty w Mennicy Skarbowej

Oferta naszej mennicy to znacznie więcej niż sprzedaż i skup złota. Kalisz dzięki naszemu punktowi ma dostęp do miejsca, w którym można bezpiecznie kupować lub sprzedawać numizmaty dowolnego rodzaju. Nasi pracownicy zapewniają sprawną obsługę i rzetelną wycenę, gwarantując profesjonalną jakość na każdym etapie transakcji.

Monety bulionowe – złote i srebrne

Sprzedajemy i kupujemy monety bulionowe – zarówno wykonane ze złota, jak i srebra. To bardzo interesujący i różnorodny obszar inwestycji, dlatego stale dbamy o rozbudowywanie naszej oferty. Aktualnie można u nas znaleźć egzemplarze z całego świata, z tak znanych serii, jak Wiedeńscy Filharmonicy, Kanadyjski Liść Klonowy czy Amerykański Orzeł.

Srebro w Mennicy Skarbowej

Skup i sprzedaż złota to duża część naszej działalności, ale równie chętnie zajmujemy się srebrem, czyli drugim pod względem wartości metalem szlachetnym. Kupujemy i sprzedajemy srebro w różnych formach: interesują nas przede wszystkim sztabki i monety bulionowe.

Bezpieczeństwo każdej transakcji

Podstawą naszego działania jest zapewnienie transparentności i bezpieczeństwa przy każdej transakcji. Dbamy o to, aby nasi klienci zawsze otrzymywali rzetelne wyceny, oparte o aktualne kursy rynkowe poszczególnych kruszców. W efekcie możemy pochwalić się pozytywnymi opiniami wśród klientów, jak również korzystną sytuacją finansową spółki. Nasza działalność jest regulowana przez Narodowy Bank Polski i Komisję Nadzoru Finansowego, co potwierdza jakość i bezpieczeństwo proponowanych usług.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.