Srebrne sztabki

Sztabki srebra to najpopularniejszy sposób inwestowania w ten szlachetny metal. W ramach oferty Mennicy Skarbowej można znaleźć sztabki wysokiej jakości, pochodzące od partnerów z akredytacją LBMA. Do każdego zakupionego produktu dołączamy dokumentację potwierdzającą pochodzenie, wartość i jakość towaru – ponadto prowadzimy skup srebra, by umożliwić naszym klientom łatwe spieniężenie zasobów przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa i rzetelności.

Srebro w Mennicy Skarbowej – inwestowanie w metale szlachetne

Inwestycja w towary fizyczne to sprawdzony sposób na długotrwałe zabezpieczenie przed utratą wartości swoich środków. W historycznym ujęciu zarówno złoto, jak i srebro wykazują stabilny, stopniowy wzrost swojej wartości – z uwagi na specyfikę wydobycia metali można się spodziewać, że tendencja ta będzie utrzymywać się jeszcze przez wiele lat. Należy jedynie pamiętać, by zadbać o bezpieczne przechowywanie produktów z metali szlachetnych w celu uniknięcia uszkodzeń i innych niechcianych sytuacji.

Srebro jest dostępne w różnych formach – najczęściej jednak inwestorzy stawiają na srebrne monety lub sztabki srebra. Istotną zaletą tego metalu szlachetnego jest niższy próg wejścia niż w przypadku złota. Dzięki temu można rozpocząć inwestowanie przy znacznie mniejszym wkładzie finansowym, by z biegiem czasu powiększać swój kapitał.

Sztabka srebra – wysoka jakość w Mennicy Skarbowej

Budujemy naszą ofertę z uwzględnieniem jedynie najlepszych, sprawdzonych źródeł produktów inwestycyjnych dla naszych klientów. Srebrne sztabki w Mennicy Skarbowej pochodzą od zaufanych, renomowanych partnerów, co przekłada się na stuprocentową pewność w kwestii pochodzenia i jakości. Do każdego zakupionej sztabki srebra dołączamy dokumentację z potwierdzeniem danych producenta, miejsca wykonania i innych istotnych informacji o produkcie. To sprawia, że srebrne sztabki inwestycyjne są bezpiecznym i rzetelnym sposobem na ulokowanie swoich oszczędności.

Nie tylko inwestycje – sztabka srebra jako prezent

Srebrne sztabki inwestycyjne to nie tylko dobry sposób na przechowywanie aktywów w bezpiecznej formie. To również świetna opcja na prezent. W Mennicy Skarbowej można znaleźć produkty o różnej gramaturze – w tym specjalnie grawerowane sztabki o unikatowej estetyce. Ich wyjątkowy wygląd i wysoka wartość z potencjałem wzrostu sprawiają, że są to polecane propozycje na podarunek na niemal dowolną okazję.

Sztabki srebra – gramatura od 250 g do 1 kg

Srebrne sztabki inwestycyjne są sprzedawane w określonych rozmiarach. Najmniejsza gramatura oferowana przez Mennicę Skarbową wynosi 250 g. Ile kosztuje sztabka srebra? 1 uncja to koszt rzędu ok. 150 zł, a w 250 gramach mieści się niecałe 9 uncji – w efekcie koszt to ok. 1 300 zł (według kursów z końcówki 2023 roku). Sztabki srebra 100 g to z kolei koszt rzędu 500–600 zł. Oznacza to, że sztabka srebra 100 g ma wartość zbliżoną do 2 gramów złota.

W ramach naszej oferty można postawić także na produkty o większej gramaturze. Jednym z przykładów są sztabki srebra 1 kg w cenie ok. 4 700 zł. Wszystkie propozycje są wykonane ze srebra najwyższej próby (999) i mają akredytację London Bullion Market Association (LBMA).

Czy warto inwestować w sztabki srebra?

Srebro od wieków stanowi bardzo ważny surowiec – zarówno w przemyśle, jak i w świecie inwestycji. Z perspektywy inwestorów jest to, tak samo jak złoto, przede wszystkim zabezpieczenie przed inflacją. W przeciwieństwie do współczesnych walut, które z biegiem czasu tracą na wartości, metale szlachetne utrzymują stabilną, stopniowo rosnącą wycenę w długoterminowej perspektywie. To sprawia, że jest to bezpieczny środek lokowania swoich oszczędności, co potwierdzają liczne dane historyczne ze światowych rynków.

Srebrne sztabki – skup i sprzedaż w Mennicy Skarbowej

Prowadzimy zarówno sprzedaż, jak i skup produktów inwestycyjnych ze srebra. W każdym z naszych fizycznych punktów można otrzymać bezpłatną, niezobowiązującą i rzetelną wycenę. Jesteśmy dostępni dla naszych klientów we wszystkich największych miastach Polski, by umożliwić łatwy dostęp do inwestycji fizycznych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zapoznania się z produktami ze srebra próby 999.

Rozwiń
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.