Ślub

Mennica Skarbowa S.A. słynie z dystrybucji złota w różnej postaci. Pochodzi ono od słynnych kanadyjskich, szwajcarskich czy francuskich mennic oraz rafinerii, a każdy egzemplarz – czy to monety bulionowej, czy sztabki – opatrzony jest certyfikatem LBMA. W ostatnich latach oprócz zainteresowania kruszcami jako produktami inwestycyjnymi doskonale chroniącymi kapitał, utworzył się prawdziwy trend obdarowywania złotem i srebrem nowożeńców. Mennica Skarbowa ma na okazję ślubu i wesela wiele kruszców, które warto wręczać w modnych, grawerowanych etui wykonanych ze skóry czy tektury.

W Mennicy Skarbowej dostępnych jest wiele produktów inwestycyjnych: złote i srebrne sztabki, numizmaty kolekcjonerskie, srebrne monety bulionowe, a także monety złote o próbie 999.9! Właśnie te kruszce o różnej gramaturze, estetyce oraz wyprodukowane przez wiele odmiennych mennic z całego świata, pozwalają dzisiaj w prosty sposób zabezpieczyć kapitał. Ze złotem i srebrem można również zdywersyfikować portfel inwestycyjny, gwarantując przy tym długofalowe korzyści. Podkreślić warto, że inwestowanie w kruszce jest dzisiaj znacznie bezpieczniejsze i opłacalne niż lokowanie zasobów w akcjach, nieruchomościach czy kryptowalutach. Warto nie tylko zabezpieczać siebie, ale i swoich bliskich! Doskonałym sposobem na zachęcenie ukochanych do ochrony majątku w czasach inflacji, jest wręczanie im złotych i srebrnych prezentów – wiele produktów z oferty Mennicy Skarbowej świetnie sprawdza się w przypadku ślubów. Zapewnij nowożeńcom unikalny prezent i żyć im najlepszej pomyślności finansowej na nowej drodze życia!

Złoto i srebro w prezencie ślubnym to alternatywa dla drogich zegarków, wyposażenia domowego, sprzętów elektronicznych czy nie eleganckiej gotówki w kopercie. Wśród najpopularniejszych kruszców prezentowych dla nowożeńców wyróżnić można między innymi sztabki złota o gramaturze: 1 g; 2 g; 2,5 g; 5 g; 10 g. Pochodzą one od takich mennic jak PAMP SUISSE i opatrzone są certyfikatem LBMA. Sztabki w ofercie Mennicy Skarbowej chronione są także specjalnym opakowaniem typu CertiPack.

Pięknym prezentem ślubnym z życzeniami pomyślności finansowej i szybkiego pomnażania majątku może być również srebrna moneta 20 CAD „Celebrate Love”, która awersem nawiązuje do takich słynnych numizmatów jak Kanadyjski Liść Klonowy. Rewers zdobi śliczne złocone serce i wpleciony w nie symbol nieskończoności. Taka srebrna moneta 1-uncjowa wykonana jest z czystego srebra o próbie 999.9. Jej producentem jest uznana w świecie mennica The Royal Canadian Mint!

Produkty prezentowe z Mennicy Skarbowej z dostawą pod wskazany adres lub z odbiorem w jednym z oddziałów Spółki, warto zapakować w etui skórzane lub tekturowe. Możliwe jest również naniesienie własnego grawerunku w postaci logotypu czy tekstu – krótkiej dedykacji, cytatu czy życzeń. Osoby planujące wręczenie parze młodej sztabki złota, mogą wybrać w sklepie online specjalne opakowanie prezentowe z atrakcyjną szatą graficzną.

Rozwiń
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.