Wysyłka 24 h
zlota-moneta-cenny-kanadyjski-lisc-klonowy-1-10-uncji-opakowanie-1
zlota-moneta-cenny-kanadyjski-lisc-klonowy-1-10-uncji-opakowanie-2
zlota-moneta-cenny-kanadyjski-lisc-klonowy-1-10-uncji-awers
zlota-moneta-cenny-kanadyjski-lisc-klonowy-1-10-uncji-rewers
zlota-moneta-cenny-kanadyjski-lisc-klonowy-1-10-uncji-opakowanie-4
zlota-moneta-cenny-kanadyjski-lisc-klonowy-1-10-uncji-opakowanie-5
zlota-moneta-cenny-kanadyjski-lisc-klonowy-1-10-uncji-opakowanie-6
zlota-moneta-cenny-kanadyjski-lisc-klonowy-1-10-uncji-opakowanie-7
zlota-moneta-cenny-kanadyjski-lisc-klonowy-1-10-uncji-opakowanie-3

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Nominał:
5 CAD
Waga:
1/10 uncji (1/10 oz)
Średnica:
16 mm
Kraj pochodzenia:
Kanada
Rocznik:
2023
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Royal Canadian Mint

Powiązane produkty

Złota moneta Cenny Kanadyjski Liść Klonowy 1/10 uncji - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
1 627,00 zł

Dostępna liczba: 11 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Moneta „Treasured Gold Maple Leaf” (Cenny Kanadyjski Liść Klonowy) emitowana przez prestiżową, kanadyjską mennicę Royal Canadian Mint, to kolejna odsłona jednej z najbardziej znanych i cenionych monet na świecie.

Prezentowana złota moneta o wadze 1/10 uncji z 2023 roku upamiętnia panowanie królowej Elżbiety II, której wizerunek zdobi awers Kanadyjskiego Liścia Klonowego od pierwszej emisji.

Właśnie na awersie oferowanej monety można zobaczyć także symboliczny element, tzn. 4 perły przy latach panowania królowej, które symbolizują 4 wizerunki, jakie na przestrzeni jej obecności na tronie wykorzystywano na monetach Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej.

Wyjątkowa, kolekcjonerska moneta o nominale 5 dolarów kanadyjskich, zachwyca nie tylko pięknym wykonaniem z dbałością o każdy detal, ale również jakością kruszcu – to 24-karatowe złoto najczystszej próby 99,99%.

Kanadyjska Mennica Królewska zadbała także o wyjątkowe opakowanie tej monety. Umieszczana jest w eleganckiej rozkładanej karcie, zawierającej informacje o próbie i wadze. Opakowanie to zawiera także specjalne miejsce, w którym można zapisać odręczną dedykację, czym mennica sugeruje, że okaz ten to idealny prezent z okazji świętowania wyjątkowych okazji.

Wygląd złotej monety Cenny Kanadyjski Liść Klonowy 1/10 uncji

Rewers monety przedstawia oczywiście wykonany z niezwykłą precyzją liść klonu na tle promieniście rozchodzących się linii. Nad nim widnieje napisem „CANADA”, a poniżej „FINE GOLD 1/10 OZ OR PUR”. W projekcie uwzględniono także informację ao próbie kruszcu „9999”.

Na awersie umieszczono profilowy portret królowej Elżbiety II autorstwa Susanny Blunt, a także napis „ELIZABETH II” oraz nominał „5 DOLLARS” i rok emisji „2023”. W projekcie umieszczono lata panowania królowej z czterema perłami między nimi, symbolizującymi 4 wizerunki, jakie na przestrzeni jej obecności na tronie wykorzystywano na monetach Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej.

Ekskluzywna moneta Cenny Kanadyjski Liść Klonowy o wadze 1/10 uncji bita przez mennicę Royal Canadian Mint ze złota najwyższej próby 99,99%.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.