Urodziny

Oferta Mennicy Skarbowej jest kompletna – znaleźć w niej można wszystkie kruszce, które pozwalają na szybkie, bezpieczne oraz bezstresowe budowanie portfela inwestycyjnego, doskonale zabezpieczającego kapitał w czasach inflacji. Portfolio produktowe stworzono ze srebrnych i złotych monet bulionowych, sztabek ze srebra, a także sztabek szczerozłotych, które świetnie sprawdzają się na prezent urodzinowy! 

Oferta dotyczy również diamentów inwestycyjnych, numizmatów kolekcjonerskich czy produktów inwestycyjnych z platyny i palladu. Wśród nich każdy może znaleźć wyjątkowe i wartościowe wyroby idealne właśnie na prezenty dla bliskich z okazji urodzin. Postaw na złoty upominek i życz obdarowanemu finansowej pomyślności!

Inwestowanie w złoto i srebro to pełen długoterminowych korzyści sposób na dywersyfikację portfela inwestycyjnego oraz zabezpieczenie kapitału między innymi w czasach inflacji. Polacy coraz chętniej wybierają właśnie takie rozwiązanie ochrony własnego majątku, rezygnując z lokowania zasobów np. w nieruchomości czy papiery wartościowe. Wiąże się to m.in. z brakiem konieczności posiadania wiedzy dotyczącej inwestowania oraz funkcjonowania rynku kruszców inwestycyjnych. Ich zakup to opcja idealna dla każdego, zarówno początkujących inwestorów, jak i tych bardziej doświadczonych. Należy również dodać, że wartość złota i srebra jest stabilna – w czasach zawirowań ekonomicznych dynamicznie rośnie, przekraczając kolejne granice, a w okresach rynkowej hossy utrzymuje się na stałym, bardzo wysokim poziomie. Dzięki temu wybór kruszców to pewna inwestycja w niepewnych czasach!

Już dziś do budowania własnego portfela inwestycyjnego ze złota i srebra można zachęcić swoich bliskich i przyjaciół. Wręcz im wyjątkowy prezent urodzinowy, który nie tylko będzie wyrazem najszczerszych życzeń dotyczących pomyślności finansowej, ale okazją do zainteresowania obdarowanego skuteczną formą ochrony kapitału. W ofercie Mennicy Skarbowej znaleźć można takie wyroby idealne na upominek jak:

  • 1 g Sztabka złota,
  • 2 g Sztabka złota,
  • 2,5 g Sztabka złota,
  • 5 g Sztabka złota,
  • 10 g Sztabka złota.

Pochodzą one z mennic z akredytacją LBMA, są opatrzone elementami identyfikacyjnymi, które wskazują na autentyczność, a także zapakowano je w specjalne etui CertiPack. Mennica Skarbowa oferuje m.in. szczerozłote sztabki producentów C.HAFNER, VALCAMBI SUISSE czy PAMP SUISSE. Na każdym z egzemplarzy zawsze znajdują się informacje o masie (ile gramów/uncji), próbie złota (sztabki szczerozłote w najwyższej próbie 999,9!) oraz numerze seryjnym. Prezentowe sztabki złota warto dodatkowo zapakować w skórzane lub tekturowe opakowania prezentowe z możliwością wykonania indywidualnego grawerunku.

Serdecznie zapraszamy do zakupów za pośrednictwem naszej strony internetowej lub bezpośrednio w naszych oddziałach w całej Polsce. Oddziały Mennicy Skarbowej znajdują się w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Białymstoku, Lublinie, Rzeszowie, Zielonej Górze, Kielcach, Kaliszu, Bydgoszczy i Szczecinie.

Rozwiń
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.