Komunia

Mennica Skarbowa S.A. to jeden z krajowych liderów w dystrybucji złota, srebra, platyny, palladu, a także diamentów inwestycyjnych. Wszystkie kruszce i kamienie szlachetne z bogatego portfolio Spółki pochodzą od uznanych w świecie producentów. Dbają oni, by każdy z egzemplarzy miał nadany  unikalny numer certyfikacyjny. Wśród produktów inwestycyjnych pozwalających na skuteczne zabezpieczenie kapitału, wyróżnić można wiele kruszców.

Są nimi złote i srebrne monety bulionowe oraz szczerozłote sztabki złota z gwarancją skupu. Mennica Skarbowa przygotowała je również na specjalne okazje, takie jak Pierwsza Komunia Święta.

Kruszce inwestycyjne z Mennicy Skarbowej to między innymi złote i srebrne monety bulionowe z mennic z całego świata, a także numizmaty kolekcjonerskie o atrakcyjnym wyglądzie oraz dużej wartości. Ponadto w ofercie dostępne są sztabki złota, dzięki którym w szybki sposób można zdywersyfikować portfel inwestycyjny i zabezpieczyć na lata własny kapitał. Polacy coraz chętniej sięgają właśnie po kruszce inwestycyjne, w których przypadku nie trzeba mieć wiedzy dotyczącej rynku złota i srebra oraz dynamicznych zmian ekonomicznych. Podkreślić należy, że to właśnie kruszce cechują się stabilną wartością, która w czasach zawirowań gospodarczych rośnie, a w okresie dobrobytu światowych gospodarek pozostaje bez zmian, czyli na bardzo wysokim, korzystnym dla inwestorów poziomie.

Inwestowanie w złoto i srebro to coraz popularniejszy sposób na ochronę kapitału. Warto zatem uczyć proaktywnych postaw również najmłodszych! Doskonałą okazją jest Pierwsza Komunia Święta. Mennica Skarbowa proponuje prezenty dla neokomunikantów w postaci złotych sztabek złota. Stanowią one świetną alternatywę dla kopert z pieniędzmi, drogich gadżetów elektronicznych, roweru, biżuterii czy też zegarków. Prezentowe złoto w ofercie to między innymi:

  • 1 g Sztabka złota,
  • 2 g Sztabka złota,
  • 2,5 g Sztabka złota,
  • 5 g Sztabka złota,
  • 10 g Sztabka złota.

Sztabki złota na prezent komunijny pochodzą od uznanych w świecie producentów: mennic i rafinerii między innymi ze Szwajcarii, Kanady, Niemiec czy RPA. Mowa o spółkach, które posiadają akredytację London Bullion Market Association (LBMA). Tym samym każdy gram kruszcu jest gwarancją nie tylko jakości, ale także autentyczności. Na unikalność sztabek złota wskazują również specjalne opakowania CertiPack oraz elementy identyfikacyjne poszczególnych egzemplarzy. Zaliczyć można do nich wytłoczoną nazwę mennicy, wagę, próbę, numer seryjny oraz znak certyfikacji. Sztabki ze złota na Komunię to zatem wyraz najszczerszych życzeń pomyślności dla młodego człowieka!

W przypadku kruszców na prezenty okazjonalne Mennica Skarbowa oferuje eleganckie etui tekturowe i skórzane z możliwością wykonania spersonalizowanego grawerunku (np. tekst do 70 znaków). Wiele osób stawia także na designerskie opakowanie prezentowe na sztabkę! Podobnie jak w przypadku pozostałych produktów inwestycyjnych i akcesoriów z oferty, jest ono dostępne w sprzedaży stacjonarnej oraz internetowej, również z gwarancją wysyłki w 24h.

Rozwiń
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.