Chrzest

Mennica Skarbowa S.A. wyróżnia się na krajowym rynku bogatą ofertą kruszców inwestycyjnych w różnej postaci. Portfolio otwierają złote i srebrne monety bulionowe oraz kolekcjonerskie numizmaty. Największą popularnością cieszą się sztabki szczerozłote Uzupełnieniem oferty są diamenty inwestycyjne oraz produkty inwestycyjne na prezent. Znaleźć można wśród nich eleganckie upominki na chrzest.

Mowa o wspomnianych sztabkach ze złota między innymi z renomowanych szwajcarskich mennic z akredytacją LBMA, a także o srebrnych monetach produkowanych przez The Royal Canadian Mint!

Złoto i srebro z Mennicy Skarbowej to certyfikowany produkt inwestycyjny, który dostarczany jest z najlepszych mennic oraz rafinerii z całego świat. Każdy z kruszców, czy to w postaci sztabki, czy też monety bulionowej, posiada numer identyfikacyjny potwierdzający autentyczność oraz akredytację LBMA. Na unikalność poszczególnych egzemplarzy wskazuje również opakowanie CertiPack, które chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jeśli chodzi o powody, dla których warto inwestować w kruszce, zaliczyć można do nich: prostotę w budowie własnego portfela inwestycyjnego; możliwość szybkiego zabezpieczenia kapitału bez znajomości rynku; a także stabilną wartość złota i srebra, która stale rośnie.

Oferta Mennicy Skarbowej doskonale sprawdza się również dla poszukujących wartościowych prezentów na różne okazje, w tym na chrzciny. Wręczenie srebrnej monety czy też szczerozłotej sztabki z pewnością będzie odebrane, jako szczere życzenia pomyślności finansowej dla nowego członka rodziny. Warto przy tym stawiać na kruszce zapakowane w piękne etui tekturowe lub skórzane z grawerunkiem. Doskonale sprawdzają się one dla takich prezentów na chrzciny jak:

  • 1 g Sztabka złota,
  • 2 g Sztabka złota,
  • 2,5 g Sztabka złota,
  • 5 g Sztabka złota,
  • 10 g Sztabka złota,
  • Srebrna moneta Witaj na świecie.

Spośród wymienionych produktów inwestycyjnych na prezent z okazji chrzcin, najlepiej sprawdza się wyjątkowa moneta ze srebra o nominale 10 CAD, próbie 999.9 oraz wadze 1/2 uncji. Jest to prawdziwy bestseller, który co roku emitowany jest w kilku tysięcznym nakładzie przez Royal Canadian Mint. Moneta srebrna Witaj na świecie wyróżnia się także swoim wyglądem. Kanadyjska mennica odpowiadająca za produkcję niebywale popularnego Kanadyjskiego Liścia Klonowego, zadbała o charakterystyczny dla swojej marki design awersu, na którym znaleźć można wizerunek Królowej Elżbiety II. Opatrzony jest on też jej imieniem, nominałem oraz datą emisji srebrnej monety. Na rewersie umieszczono zarys dziecięcych stópek, który znaleźć można również na eleganckim opakowaniu.

Taki wyjątkowy prezent na chrzciny zamówisz przez sklep online Mennicy Skarbowej z dostawą pod wskazany adres bądź z opcją odbioru w jednym z oddziałów Spółki. Serdecznie zapraszamy do placówek w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Białymstoku, Lublinie, Rzeszowie, Zielonej Górze, Kielcach, Kaliszu, Bydgoszczy i Szczecinie.

Rozwiń
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.