1. Koszty dostawy

FORMA DOSTAWY KOSZT DOSTAWY
Odbiór osobisty GRATIS!
Przesyłka kurierska 15,00 zł + 0,1% wartości zamówienia
(dostępne przy zakupach DO wartości 60 000 zł)
Depozyt w Skarbcu 500 zł
(dostępne przy zakupach OD wartości 20 000 zł)
Uzbrojony konwój Koszt ustalany indywidualnie - cena zależy od miejsca dostarczenia przesyłki.
W razie zainteresowania tą formą dostawy prosimy o kontakt

2. Koszty płatności

FORMA PŁATNOŚCI KOSZT PŁATNOŚCI
Płatność gotówką bez dodatkowych kosztów
Przelew tradycyjny bez dodatkowych kosztów
PayU 0,49% wartości zamówienia

3. Formy dostawy

Odbiór osobisty

Zakupione produkty można bezpłatnie odebrać w jednym z naszych oddziałów.

Prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym Doradcą w celu poinformowania nas o terminie Państwa wizyty. Dzięki temu będziemy mogli Państwa jak najsprawniej obsłużyć.

Przesyłka kurierska

Oferujemy dostawę zamówionych produktów kurierem w atrakcyjnych cenach. Zakupiony towar dostarczany jest na wskazany w procesie zakupowym przez Państwa adres w pełni ubezpieczoną przesyłką kurierską. Gwarantujemy maksymalną poufność zakupów (nie zaznaczamy na przesyłce jaka jest jej dokładna zawartość).

Depozyt w Skarbcu

Możliwe jest także przechowywanie zamówionych przez Państwa produktów w Skarbcu. Dzięki temu rozwiązaniu mają Państwo zapewnione maksymalne bezpieczeństwo zakupów dzięki jednemu z najlepiej chronionych skarbców w Polsce. Oczywiście mogą Państwo w każdym momencie zdecydować o odebraniu swoich towarów ze Skarbca. W takim wypadku wyślemy je Państwu przesyłką kurierską lub będą je Państwo mogli bezpłatnie odebrać osobiście. Równocześnie przypominamy też o możliwości odsprzedaży zakupionych przez Państwa produktów. W przypadku kiedy są to produkty, których miejscem przechowywania jest Skarbiec, procedura odkupu jest maksymalnie szybka i nieobarczona dodatkowymi kosztami przesyłek. Więcej informacji na temat depozytu w Skarbcu udzielą Państwu nasi Doradcy - kontakt.

Dostawa konwojem

Dla Państwa wygody udostępniliśmy dodatkową opcję dostarczenia Państwu przesyłki konwojem w pełni ubezpieczonym. Jest to rozwiązanie opłacalne w przypadku większych zakupów (na ogół przekraczających 500 tys. zł). Gwarantuje ono maksymalne bezpieczeństwo dostarczania towarów wysokiej wartości do dowolnego miejsca w Polsce. Cennik i warunki są ustalane indywidualnie. W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami.

4. Formy płatności

Ze względu na częste wahania kursowe metali szlachetnych ceny w Mennicy Skarbowej są uaktualniane na bieżąco. Dlatego aby rozpocząć realizację zamówienia konieczne jest opłacenie i zaksięgowanie na koncie Mennicy w ciągu 1 dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia.

Płatność w oddziale

We wszystkich oddziałach Mennicy Skarbowej istnieje możliwość płatności gotówką oraz kartą

Tradycyjny przelew bankowy

Dane do przelewu znajdą Państwo tutaj

PayU

Płatności online poprzez system płatności internetowych PayU. Jest to szybki sposób opłacenia zamówienia – przelane środki są księgowane na koncie Mennicy Skarbowej w ciągu kilkunastu minut od momentu realizacji przelewu.

Za pośrednictwem płatności internetowych PayU mogą Państwo w wygodny sposób opłacić swoje zamówienie. W tym celu w trakcie składania zamówienia w sklepie internetowym, należy jako formę płatności wybrać PayU, następnie w systemie PayU należy określić sposób zapłaty (przelew, karta, BLIK) i przejść przez proces autoryzacji.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.