Wysyłka 24 h
zlota-moneta-niedzwiedz-polarny-2023-1-10-uncji- (4)
zlota-moneta-niedzwiedz-polarny-2023-1-10-uncji- (3)
zlota-moneta-niedzwiedz-polarny-2023-1-10-uncji-rewers
zlota-moneta-niedzwiedz-polarny-2023-1-10-uncji-awers

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Nominał:
5 CAD
Waga:
1/10 uncji (1/10 oz)
Średnica:
16 mm
Kraj pochodzenia:
Kanada
Rocznik:
2023
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Royal Canadian Mint

Powiązane produkty

Złota moneta Niedźwiedź Polarny 2023 1/10 uncji - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
1 076,00 zł

Dostępna liczba: 127 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Opis złotej monety Niedźwiedź Polarny 2023 1/10 uncji

Złota moneta Niedźwiedź Polarny 2023 o wadze 1/10 uncji to prawdziwe arcydzieło, starannie wykonane przez renomowaną Królewską Mennicę Kanadyjską. Ta niezwykle kolekcjonerska moneta, wybita z czystego złota o próbie 99,99%, łączy w sobie zarówno estetyczne piękno, jak i wartość inwestycyjną.

Rewers monety 

Rewers monety przedstawia urzekającą scenę z życia niedźwiedzi polarnych, które są symbolem siły i opiekuńczości. Głównym elementem jest realistyczne wyobrażenie siedzącej niedźwiedzicy, troskliwie opiekującej się swoimi dwoma młodymi. Ten wzruszający obrazek oddaje majestatyczność tych zwierząt oraz ich naturalne środowisko.

Awers monety

Awers monety zdobi klasyczny wizerunek królowej Elżbiety II, autorstwa Susanny Blunt. To portret, który jest dobrze znany kolekcjonerom na całym świecie, symbolizując trwałość i stabilność. Wizerunek królowej jest otoczony napisem "ELIZABETH II" oraz nominałem "5 DOLLARS" co podkreśla jej autentyczność.

Złota moneta Niedźwiedź Polarny 2023 1/10 uncji to wyjątkowa pozycja zarówno dla kolekcjonerów, jak i inwestorów. Jej staranne wykonanie przez The Royal Canadian Mint gwarantuje najwyższą jakość, a piękny design oddający hołd kanadyjskiej przyrodzie sprawia, że jest to idealny prezent lub cenny dodatek do każdej kolekcji. Inwestując w tę monetę, zyskujesz pewność, że posiadasz wyjątkowy kawałek sztuki menniczej o realnej wartości, który będzie cieszył oko i zyskiwał na wartości przez lata.

Kup teraz i dodaj ten wyjątkowy skarb do swojej kolekcji!

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.