Adres:

Al. Niepodległości 36 lok. 1 (poziom 0)| Wejście bocznymi drzwiami od strony parkingu
65-048 Zielona Góra

Czynne:

pn - pt w godz. 09:00 - 17:00.

Mennica Skarbowa Zielona Góra 

Mennica Skarbowa to miejsce, w którym każdy chętny może sprzedać albo kupić srebro i złoto inwestycyjne. Obsługujemy transakcje w całej Polsce – jeden z naszych punktów znajduje się w Zielonej Górze, by zapewnić klientom z tego miasta i okolic dostęp do profesjonalnych usług związanych z kruszcami. Oferujemy rzetelną wycenę i bezpieczne zakupy.

Mennica Skarbowa Zielona Góra

Mennica Skarbowa w Zielonej Górze jest zlokalizowana przy al. Niepodległości 36. Nasi pracownicy czekają na klientów w lokalu o numerze 1, położonym na parterze. Zapraszamy do nas wszystkich zainteresowanych zakupem lub sprzedażą kruszców – aby wejść do naszego punktu, należy skorzystać z wejścia bocznymi drzwiami od strony parkingu. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.

Złoto inwestycyjne – sztabki i monety

Podstawa naszej działalności to złoto inwestycyjne. Zielona Góra i jej okolice mają dzięki nam dostęp do punktu, w którym można zarówno sprzedać kruszce po rzetelnej, rynkowej cenie, jak i zakupić wysokiej jakości produkty. Oferujemy złote sztabki od prestiżowych producentów – sprowadzamy je z mennic takich jak Argor-Heraeus, Valcambi, Perth Mint czy Heraeus. Dzięki temu zawsze mamy pewność co do jakości naszych propozycji. Zapewniamy ponadto profesjonalną wycenę, obsługując skup złota. Zielona Góra i Mennica Skarbowa udostępnia bezpieczne miejsce dla przyszłych i obecnych inwestorów.

Monety bulionowe

Interesują nas również złote monety bulionowe, a także monety srebrne – obydwie grupy produktów są obsługiwane przez Mennicę Skarbową zarówno w skupie, jak i sprzedaży. Stale poszerzamy swoją kolekcję i staramy się, aby nasi klienci mogli u nas znaleźć wszystkie interesujące produkty. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Perth Mint, członkiem programu Bullion DNA Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej, a ponadto sprowadzamy monety bulionowe ze znanych serii – m.in. Wiedeńscy Filharmonicy, Kanadyjski Liść Klonowy, Amerykański Orzeł i Australijski Kangur.

Numizmaty w Mennicy Skarbowej

Skup i sprzedaż złota lub srebra inwestycyjnego to nie jedyny element naszej oferty. Zajmujemy się również numizmatami. Nasi pracownicy przygotowują rzetelną wycenę każdego produktu za darmo, bez zobowiązań. W ten sposób każdy chętny może u nas spieniężyć swoje numizmaty, jak również nabyć interesujące produkty z zakresu inwestycji fizycznych.

Srebro – sztabki i monety 

Skupujemy i sprzedajemy srebro w różnych postaciach. Zajmujemy się głównie monetami i sztabkami. W naszej ofercie znajdują się ponadto specjalnie grawerowane sztabki prezentowe, które świetnie sprawdzają się jako wartościowy upominek na dowolną uroczystość. Dostępne u nas srebrne sztabki mają wagę od 1 do 1 000 gramów, co pozwala wejść w świat inwestycji niezależnie od dostępnych środków.

Bezpieczeństwo i transparentność transakcji

Zapewniamy transparentność każdej transakcji, rzetelną wycenę i bezpieczeństwo zakupów zarówno w naszych fizycznych punktach, jak i przez stronę internetową. Nasz profesjonalizm jest potwierdzony przez opinie klientów i zgodność z regulacjami Narodowego Banku Polskiego oraz Komisji Nadzoru Finansowego.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.