Wysyłka 24 h
zlote-monety-moneta-australijski-kangur-1-4-uncji-zlota-rewers
zlote-monety-moneta-australijski-kangur-1-4-uncji-zlota-awers

Specyfikacja

Grubość:
1,80 mm
Metal:
Złoto 999,9
Nominał:
25 AUD
Waga:
1/4 uncji (1/4 oz)
Średnica:
20,10 mm
Kraj pochodzenia:
Australia
Rocznik:
Losowy
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Perth Mint

Złota moneta Australijski Kangur 1/4 uncji - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
2 654,00 zł

Dostępna liczba: 48 szt.

Ilość

Rabat przy zakupie większej ilości

Ilość Cena za sztukę Oszczędzasz
od 10 2627 zł od 265 zł
od 50 2600 zł od 2654 zł
Promocja Mennica
 

Kangur Australijski to moneta charakteryzująca się dużą rozpoznawalnością i wyjątkowym wizerunkiem. Co roku zmienia swój rewers co dodaje jej symbolicznej wartości kolekcjonerskiej, jednocześnie będąc idealną inwestycją.

Australijski Kangur wykonany jest z czystego złota o próbie 999,9, a jego wartość nominalna wynosi 25 dolarów australijskich.

Monety produkuje Mennica Perth, należąca do Gold Corporation, pochodząca z Australii i produkująca od 1987 roku mi.in. monety bulionowe.

Jak wygląda Australijski Kangur 1/4 uncja złota?

Pierwotnie na monetach pojawiał się obraz samorodka złota, który został zmieniony w 1989 roku na wizerunek torbacza. Na rewersie widnieje również napis - Austrailian Kangaroo będący nazwą monety, rok wybicia oraz jej próbę i wagę.

Awers przedstawia wizerunek Królowej Elżbiety II z nominałem i informacją o państwie emitującym monetę. 

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.