Wysyłka 24 h
zlota-moneta-amerykanski-bizon-1-uncja-biezacy-rocznik-awers
zlota-moneta-amerykanski-bizon-1-uncja-biezacy-rocznik-awers

Specyfikacja

Grubość:
2,84 mm
Metal:
Złoto 999,9
Nominał:
50 USD
Waga:
1 uncja (1 oz)
Średnica:
32,80 mm
Kraj pochodzenia:
USA
Rocznik:
2024
Wysyłka:
24 h
Producent:
The United States Mint

Powiązane produkty

Złota moneta Amerykański Bizon 1 uncja - Bieżący rocznik - wysyłka 24 h!

Produkt chwilowo niedostępny
Wysyłka: 24 h
10 047,00 zł

Dostępna liczba: 0 szt.

Ilość

Cena dla różnych dostępności

Powiadom mnie o dostępności
Promocja Mennica
 

Amerykański Złoty Bizon to nie tylko moneta, to symbol dziedzictwa Ameryki Północnej. Zdobiona wizerunkami kultowych symboli Stanów Zjednoczonych, ta jednouncjowa moneta z czystego złota o próbie .9999 jest uznawana przez rząd USA za prawny środek płatniczy. Wybita w mennicy w West Point, jest pierwszą 24-karatową złotą monetą, która stanowi legalny środek płatniczy emitowany przez rząd Stanów Zjednoczonych.

Amerykański Złoty Bizon jest synonimem bezpieczeństwa finansowego i stabilności. Jego wartość bazuje na czystym kruszcu i aktualnej cenie złota, co sprawia, że monety te utrzymują krok z rynkiem. Ponadto, jako legalny środek płatniczy, są akceptowane i wymienialne na całym globie, dodając portfelowi ich posiadacza międzynarodowego charakteru.

Wyjątkowa barwa i połysk czystego złota, które wyróżnia Amerykańskiego Bizona spośród innych monet bulionowych, sprawia, że trzymanie go w dłoniach staje się niezwykłym doznaniem. Ta wyjątkowa 24-karatowa moneta stanowi doskonałą formę lokowania oszczędności, zapewniającą stabilność i bezpieczeństwo dzięki wsparciu rządu USA oraz unikalnym właściwościom fizycznym złota.

Dodatkowo, Amerykańskie Bizonty są idealnym uzupełnieniem portfolio inwestycyjnego. Ich niska korelacja z innymi aktywami finansowymi sprawia, że stanowią one skuteczne zabezpieczenie przed ryzykiem rynkowym, dodając różnorodności i stabilności portfelowi ich właściciela. Właśnie dlatego Amerykański Złoty Bizon stanowi nie tylko inwestycję, lecz również dziedzictwo kulturowe i symbol finansowej pewności.

Uwaga! Kupując produkt z tej oferty, gwarantujemy Ci ekspresową realizację zamówienia - wyślemy monetę z najnowszej emisji już w ciągu 24 godzin od zaksięgowania opłaty. Jeśli interesują Cię monety z wcześniejszych roczników lub z bieżącego rocznika, ale z atrakcyjniejszą ceną i dłuższym czasem wysyłki (do 15 dni), zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi ofertami. 

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.