Wysyłka 24 h
10-uncji-sztabka-zlota

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Waga:
10 uncji (10 oz)
Wysyłka:
24 h
Producent:
losowy z akredytacją LBMA

Powiązane produkty

10 uncji Sztabka złota - wysyłka 24 h!

Ostatnie sztuki w magazynie
Wysyłka: 24 h
97 177,00 zł

Dostępna liczba: 1 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję inwestycyjną w postaci 10 uncjowej złotej sztabki, która stanowi nie tylko solidny sposób na pomnażanie kapitału, ale również doskonały prezent dla bliskiej osoby. Ten produkt o najwyższej próbie złota 999,9 to nie tylko kawałek metalu - to inwestycja w przyszłość, która może zapewnić bezpieczne lokowanie środków.

Sztabka złota 10 uncji, którą prezentujemy, to symbol stabilności i trwałości, które od wieków przyciągają inwestorów. Wybór złota o próbie 999,9 gwarantuje, że inwestujecie Państwo w surowiec o najwyższej jakości, co przekłada się na bezpieczeństwo Waszych inwestycji. Złoto to od wieków uważane jest za bezpieczną przystań w czasach niepewności gospodarczej i politycznej, dlatego warto rozważyć je jako element swojego portfela inwestycyjnego.

Warto również zaznaczyć, że prezentowany produkt pochodzi z mennic posiadających akredytację LBMA (London Bullion Market Association), co świadczy o jego najwyższej jakości i standaryzacji. LBMA to jedna z najbardziej renomowanych organizacji na rynku surowców szlachetnych, a posiadanie produktu z mennicy z akredytacją LBMA daje dodatkową pewność, że inwestycja jest solidna i godna zaufania.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.