Wysyłka 24 h
zlota-sztabka-1g-C-Hafner
zlota-sztabka-1g-Argor-Heraeus
zlota-sztabka-1g-Perth-Mint
zlota-sztabka-1g-Valcambi
zlota-sztabka-1g-Heraeus
zlota-sztabka-1g-Umicore

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Waga:
1 g
Wysyłka:
24 h
Producent:
losowy z akredytacją LBMA

Powiązane produkty

1 g Sztabka złota - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
359,00 zł

Dostępna liczba: 74 szt.

Ilość

Cena dla różnych dostępności

Promocja Mennica
 

Złota Sztabka 1 g, czyli START w inwestowanie w kruszce!

Inwestowanie w przyszłość to strategiczny krok, który warto podjąć z rozwagą. Nasza złota sztabka o wadze 1 g jest nie tylko wyrazem wartości, ale też doskonałym środkiem na zabezpieczenie zgromadzonych środków. Poznaj niewielki, ale potężny świat złota, który od wieków zachwyca inwestorów i kolekcjonerów na całym globie!

Sztabka 1 g ze szczerozłotego 24. karatowego kruszcu o próbie 999,9 doskonale sprawdza się jako pierwszy metal szlachetny w Twoim portfelu inwestycyjnym. Z Mennicą Skarbową dostrzeżesz wiele korzyści z bezpiecznego inwestowania i to bez wychodzenia z domu. 

Złoto 1 gram z renomowanych mennic LBMA. 100% autentyczność

Każda 1-gramowa sztabka złota, która czeka na swoich właścicielach w skarbach Mennicy Skarbowej,  to owoc starannej pracy prawdziwych mistrzów, którzy tworzą z kruszców wyjątkowe wyroby inwestycyjne z najwyższą precyzją. Od lat współpracujemy tylko z renomowanymi producentami, którzy posiadają akredytację London Bullion Market Association (LBMA). To oznacza, że każdy gram kruszcu jest gwarancją nie tylko jakości, ale także autentyczności. Wybierając naszą sztabkę, inwestujesz w pewność i solidność, o którą dbają znane w świecie mennice oraz rafinerie, w tym: Heraeus, Argor-Heraeus, C.Hafner, Valcambi, Umicore, Metalor.

Elegancka estetyka sztabek złota – detale, które mają znaczenie!

Każdy detal na naszej sztabce ma olbrzymie znaczenie zarówno pod kątem samej estetyki wyrobu inwestycyjnego, jak i jego autentyczności. Wytłoczona nazwa mennicy, waga, próba, numer seryjny oraz znak certyfikacji to elementy, które potwierdzają wartość złota oraz jego 100% prawdziwość. Złote sztabki 1 gram uznajemy ponadto za miniaturowe dzieła sztuki, które ukazują piękno i doskonałość kruszcu. Nie sposób zatem przejść obok niego obojętnie. Inwestując w jednogramową sztabkę z czystego złota, stawiasz swój pierwszy ważny krok ku zabezpieczeniu finansów swoich lub swojej rodziny.

Bezpieczne inwestowanie w złoto na pierwszym planie

Inwestycja w złoto nie tylko polega na nabyciu kruszcu, ale także na jego ochronie. Każda nasza sztabka jest starannie zapakowana w opakowanie typu CertiPack, które zapewnia nie tylko bezpieczeństwo przed uszkodzeniami, ale też świadczy o oryginalności produktu. To Twoja gwarancja, że trzymasz w ręku autentyczny i wartościowy kawałek złota, który z łatwością również odsprzedaż w naszym skupie metali szlachetnych lub u innych podmiotów biznesowych czy indywidualnych.

Dlaczego 2023/2024 rok to idealny czas na inwestowanie w złoto?

W obliczu wahań na rynkach finansowych złoto staje się pewną przystanią dla małych i dużych inwestorów. Historyczna stabilność, wartość i potencjał wzrostu czynią kruszce atrakcyjnym wyborem. Złoto jest nie tylko pięknym metalem szlachetnym, ale też uniwersalnym zabezpieczeniem przed inflacją i kryzysem gospodarczym. To sposób na ochronę Twojej przyszłości: idealnie dopasowany do potrzeb. Inwestowanie w złoto możesz rozpocząć od zakupu sztabek o wartości kilkuset złotych. Później warto przemyśleć nabycie monet bulionowych wycenianych na kilka tysięcy PLN tak, by umocnić portfel inwestycyjny  – wierzymy, że kiedyś staniesz się posiadaczem również najdroższych produktów z naszego portfolio, w tym sztabek złota 100 g czy tych półkilogramowych!

Sztabka złota jako wyjątkowy prezent

Czy szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby z okazji szczególnego wydarzenia? Nasza 1-gramowa sztabka to nietuzinkowy dar, który łączy w sobie wartość inwestycyjną z estetyką i emocjami. To nie tylko podarunek, ale również symbol troski o przyszłość. Dlaczego wręczać zwykłą kopertę, kiedy można przekazać skrawek stabilnej wartości w nietuzinkowej formie? Sztabka złota o wadze 1 grama doskonale sprawdza się jako upominek na urodziny, jubileusz czy sposób na docenienie starań bliskich w drodze edukacyjnej bądź na ścieżce kariery.

Twój bezpieczny wybór – gwarancja skupu złota

Twoja inwestycja jest ważna, dlatego oferujemy gwarancję skupu każdej zakupionej u nas sztabki. To oznacza, że zawsze masz możliwość wymiany swojego kruszcu na gotówkę po konkurencyjnych cenach. Ponadto każda sztabka posiada certyfikację LBMA, co jest potwierdzeniem jej jakości i autentyczności. Wybierając naszą sztabkę, wybierasz pewność i profesjonalizm. Wspomniany certyfikat sprawia zaś, że odsprzedaż kruszcu jest szybki, bezproblemowy oraz pozbawiony niepotrzebnych formalności.

Złota Sztabka 1 g – zrób krok ku inwestowaniu!

Nasza 1-gramowa sztabka to nie tylko niewielki kawałek szlachetnego kruszcu. To kawałek wartości, bezpieczeństwa i potencjału inwestycyjnego. Niezależnie czy chcesz zabezpieczyć przyszłość, czy podarować wyjątkowy prezent, złota sztabka spełnia te oczekiwania. Wybierz mądrze, inwestuj w przyszłość i postaw na kruszce z Mennicy Skarbowej!

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.