zlota-sztabka-2g-C-Hafner
zlota-sztabka-2g-Argor-Heraeus

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Waga:
2 g
Wysyłka:
do 15 dni roboczych
Producent:
losowy z akredytacją LBMA

Powiązane produkty

2 g Sztabka złota

Produkt dostępny
Wysyłka: do 15 dni roboczych
686,00 zł
Ilość

Cena dla różnych dostępności

Promocja Mennica
 

Złota Sztabka 2g – Mały Kawałek Wielkich Możliwości

Wyszukujesz niewielkiej inwestycji o potężnych perspektywach? Nasza złota sztabka o wadze 2 g to idealna propozycja dla Ciebie. Choć może wydawać się niewielka, to zawiera w sobie ogromną wartość i potencjał wzrostu. Wraz z Mennicą Skarbową skutecznie ochronisz swój kapitał przed inflacją, jednocześnie budując portfel inwestycyjny zabezpieczający pieniądze przez długie lata!

Renomowane światowe mennice i akredytacja LBMA

Mimo skromnych rozmiarów, każda sztabka jest wyjątkowa. Wytłoczona nazwa mennicy, waga, próba, numer seryjny oraz znak certyfikacji – te detale nie tylko dodają szlachetności, ale też potwierdzają unikalność i autentyczność sztabki. Potwierdza ją również stosowna dokumentacja dołączona do zamówionego kruszcu. To niezwykle ważne, gdyż nawet mała inwestycja zasługuje na najwyższą jakość!

Detale mówiące wiele o Jakości

Mimo skromnych rozmiarów, każda sztabka jest wyjątkowa. Wytłoczona nazwa mennicy, waga, próba, numer seryjny oraz znak certyfikacji – te detale nie tylko dodają szlachetności, ale też potwierdzają unikalność i autentyczność sztabki. To niezwykle ważne, gdyż nawet mała inwestycja zasługuje na najwyższą jakość.

Dlaczego warto inwestować w Złoto?

Złoto od wieków zachwyca inwestorów swoją stabilnością i niezmienną wartością. To uniwersalny skarb, który może służyć jako zabezpieczenie przed niestabilnością finansową oraz utratą wartości walut. Inwestując w złoto, inwestujesz w bezpieczeństwo i przyszłość. To też sposób na dywersyfikację portfela inwestycyjnego, zapewniając równowagę w zmieniających się warunkach gospodarczych.

Obecnie złoto cenione jest jednak nie tylko przez zamożnych inwestorów, w tym przez firmy. Kilku gramowe szczerozłote sztabki mogą z powodzeniem trafić również w posiadanie Polaków z mniejszymi zasobami finansowymi. Zakup kruszców to sprawdzony sposób na ochronę kapitału w czasie inflacji!

Mała sztabka, wielki prezent – wyjątkowy podarunek na wyjątkowe okazje

Złota sztabka o wadze 2g to nie tylko inwestycja, ale też wspaniały prezent na wyjątkowe okazje. Ślub, Pierwsza Komunia Święta czy inne specjalne wydarzenia – to chwile, które zasługują na coś niezwykłego. Sztabka złota to symboliczny dar, który przekazuje nie tylko materialną wartość, ale też troskę o przyszłość i wartościowe tradycje. Z pewnością obdarowany odbierze taki upominek jako szczere życzenia finansowej pomyślności. Złoto prezentowe jest także bardziej eleganckie od koperty z pieniędzmi. W ofercie Mennicy Skarbowej znajdziesz stylowe etui na sztabki czy specjalne opakowania na „złote” prezenty!

Gwarancja Skupu – Twoja Inwestycja w Bezpiecznych Rękach

Twoja inwestycja w złoto jest ważna dla nas, dlatego oferujemy gwarancję skupu każdej zakupionej sztabki. Niezależnie od rozmiaru, masz pewność, że zawsze możesz przekształcić swój nabytek z powrotem w gotówkę. Naszym celem jest zapewnienie Ci najlepszych cen na rynku, aby Twoja inwestycja zawsze była opłacalna. Już dziś możesz zamówić swoją dwu gramową sztabkę złota z wysyłką w 24h i bez obawy późniejszego jej odsprzedania. Nasze skupy działają we wszystkich dużych miastach w Polsce, w tym w Warszawie, Bydgoszczy, Krakowie Szczecinie, Łodzi czy Gdańsku.

Złota sztabka 2g – Twój Kawałek Wartości

Nasza złota sztabka 2g to nie tylko szlachetny metal. To inwestycja w pewność, stabilność i przyszłość. To również szansa na ofiarowanie wyjątkowego prezentu na ważne okazje. Zaufaj renomie Mennicy Skarbowej oraz certyfikacji LBMA. To Twój czas, aby stać się częścią długiej tradycji inwestowania w złoto. Zaufaj Mennicy Skarbowej i podejmij decyzję na wagę złota właśnie teraz!

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.