zlota-sztabka-2g-C-Hafner
zlota-sztabka-2g-Argor-Heraeus

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Waga:
2 g
Wysyłka:
do 15 dni roboczych
Producent:
losowy z akredytacją LBMA

Powiązane produkty

2 g Sztabka złota

Produkt dostępny
Wysyłka: do 15 dni roboczych
668,00 zł
Ilość

Rabat przy zakupie większej ilości

Ilość Cena za sztukę Oszczędzasz
od 10 665 zł od 26 zł
od 25 662 zł od 133 zł
od 50 659 zł od 400 zł
od 100 657 zł od 1068 zł

Cena dla różnych dostępności

Promocja Mennica
 

Złota Sztabka 2g – Mały Kawałek Wielkich Możliwości

Wyszukujesz niewielkiej inwestycji o potężnych perspektywach? Nasza złota sztabka o wadze 2 g to idealna propozycja dla Ciebie. Choć może wydawać się niewielka, to zawiera w sobie ogromną wartość i potencjał wzrostu. Wraz z Mennicą Skarbową skutecznie ochronisz swój kapitał przed inflacją, jednocześnie budując portfel inwestycyjny zabezpieczający pieniądze przez długie lata!

Renomowane światowe mennice i akredytacja LBMA

Mimo skromnych rozmiarów, każda sztabka jest wyjątkowa. Wytłoczona nazwa mennicy, waga, próba, numer seryjny oraz znak certyfikacji – te detale nie tylko dodają szlachetności, ale też potwierdzają unikalność i autentyczność sztabki. Potwierdza ją również stosowna dokumentacja dołączona do zamówionego kruszcu. To niezwykle ważne, gdyż nawet mała inwestycja zasługuje na najwyższą jakość!

Detale mówiące wiele o Jakości

Mimo skromnych rozmiarów, każda sztabka jest wyjątkowa. Wytłoczona nazwa mennicy, waga, próba, numer seryjny oraz znak certyfikacji – te detale nie tylko dodają szlachetności, ale też potwierdzają unikalność i autentyczność sztabki. To niezwykle ważne, gdyż nawet mała inwestycja zasługuje na najwyższą jakość.

Dlaczego warto inwestować w Złoto?

Złoto od wieków zachwyca inwestorów swoją stabilnością i niezmienną wartością. To uniwersalny skarb, który może służyć jako zabezpieczenie przed niestabilnością finansową oraz utratą wartości walut. Inwestując w złoto, inwestujesz w bezpieczeństwo i przyszłość. To też sposób na dywersyfikację portfela inwestycyjnego, zapewniając równowagę w zmieniających się warunkach gospodarczych.

Obecnie złoto cenione jest jednak nie tylko przez zamożnych inwestorów, w tym przez firmy. Kilku gramowe szczerozłote sztabki mogą z powodzeniem trafić również w posiadanie Polaków z mniejszymi zasobami finansowymi. Zakup kruszców to sprawdzony sposób na ochronę kapitału w czasie inflacji!

Mała sztabka, wielki prezent – wyjątkowy podarunek na wyjątkowe okazje

Złota sztabka o wadze 2g to nie tylko inwestycja, ale też wspaniały prezent na wyjątkowe okazje. Ślub, Pierwsza Komunia Święta czy inne specjalne wydarzenia – to chwile, które zasługują na coś niezwykłego. Sztabka złota to symboliczny dar, który przekazuje nie tylko materialną wartość, ale też troskę o przyszłość i wartościowe tradycje. Z pewnością obdarowany odbierze taki upominek jako szczere życzenia finansowej pomyślności. Złoto prezentowe jest także bardziej eleganckie od koperty z pieniędzmi. W ofercie Mennicy Skarbowej znajdziesz stylowe etui na sztabki czy specjalne opakowania na „złote” prezenty!

Gwarancja Skupu – Twoja Inwestycja w Bezpiecznych Rękach

Twoja inwestycja w złoto jest ważna dla nas, dlatego oferujemy gwarancję skupu każdej zakupionej sztabki. Niezależnie od rozmiaru, masz pewność, że zawsze możesz przekształcić swój nabytek z powrotem w gotówkę. Naszym celem jest zapewnienie Ci najlepszych cen na rynku, aby Twoja inwestycja zawsze była opłacalna. Już dziś możesz zamówić swoją dwu gramową sztabkę złota z wysyłką w 24h i bez obawy późniejszego jej odsprzedania. Nasze skupy działają we wszystkich dużych miastach w Polsce, w tym w Warszawie, Bydgoszczy, Krakowie Szczecinie, Łodzi czy Gdańsku.

Złota sztabka 2g – Twój Kawałek Wartości

Nasza złota sztabka 2g to nie tylko szlachetny metal. To inwestycja w pewność, stabilność i przyszłość. To również szansa na ofiarowanie wyjątkowego prezentu na ważne okazje. Zaufaj renomie Mennicy Skarbowej oraz certyfikacji LBMA. To Twój czas, aby stać się częścią długiej tradycji inwestowania w złoto. Zaufaj Mennicy Skarbowej i podejmij decyzję na wagę złota właśnie teraz!

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.