sztabka-zlota-smartpack-10-2-g

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Waga:
20 g
Wysyłka:
do 15 dni roboczych
Producent:
C.Hafner

10 x 2 g Sztabka złota SmartPack

Produkt dostępny
Wysyłka: do 15 dni roboczych
6 506,00 zł
Ilość

Promocja Mennica
 

SmartPack - innowacyjna złota sztabka inwestycyjna

SmartPack to niezwykłe połączenie tradycji i nowoczesności. Produkt ten składa się z dziesięciu sztabek o wadze 2 g każda, które zostały starannie umieszczone w jednym spójnym blisterze.

1. Podzielność na mniejsze części: Jedną z najważniejszych zalet SmartPack jest możliwość podzielenia go na mniejsze części w dowolnym czasie i miejscu. To oznacza, że możesz inwestować zgodnie z własnymi potrzebami i możliwościami finansowymi. Nie jesteś już ograniczony jednym dużym zakupem - SmartPack daje Ci elastyczność, której potrzebujesz.

2. Bezpieczne i oryginalne opakowanie: Każda sztabka 2 g w SmartPack pozostaje w oryginalnym opakowaniu CertiCard, co gwarantuje bezpieczeństwo i autentyczność produktu. Dzięki temu masz pewność, że Twoja inwestycja jest zabezpieczona.

3. Złoto najwyższej próby: Sztabki zawarte w SmartPack zostały wykonane ze złota najwyższej próby (999,9). To oznacza, że masz pewność, iż inwestujesz w najwyższą jakość tego cennego kruszcu.

4. Renomowany producent: SmartPack został stworzony przez renomowaną mennicę C.Hafner. To firma o uznanej reputacji i wieloletnim doświadczeniu w produkcji metali szlachetnych. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości.

Inwestowanie w złoto to zawsze była pewna opcja na zabezpieczenie swojego kapitału. Teraz, dzięki SmartPack, masz jeszcze większą kontrolę nad swoimi inwestycjami. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z metalem szlachetnym, SmartPack dostarcza Ci narzędzi do osiągnięcia swoich celów finansowych.

Podsumowując, SmartPack to innowacyjna odsłona złotej sztabki inwestycyjnej, która zapewnia elastyczność, bezpieczeństwo i jakość. Inwestując w SmartPack, inwestujesz nie tylko w złoto, ale także w swoją finansową przyszłość. Nie czekaj, zacznij budować swoje zabezpieczenie już teraz.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.