Wysyłka 24 h
zlota-sztabka-10g-C-Hafner
zlota-sztabka-10g-Argor-Heraeus
zlota-sztabka-10g-Perth-Mint
zlota-sztabka-10g-Heraeus
zlota-sztabka-10g-Valcambi
zlota-sztabka-10g-Umicore

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Waga:
10 g
Wysyłka:
24 h
Producent:
losowy z akredytacją LBMA

Powiązane produkty

10 g Sztabka złota - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
3 258,00 zł

Dostępna liczba: 62 szt.

Ilość

Cena dla różnych dostępności

Promocja Mennica
 

Złota Sztabka Lokacyjna 10 g. Twój pomysł na ochronę kapitału!

Złota Sztabka Lokacyjna o wadze 10 gramów to wyjątkowy produkt inwestycyjny, który wyróżnia się swoją niezawodnością i stale rosnącą wartością. Jeśli szukasz sposobu na skuteczne zabezpieczenie kapitału w perspektywie długoterminowej, to nasza 10-gramowa sztabka jest doskonałą propozycją. Każda sztuka posiada akredytację LBMA oraz gwarancję skupu po najlepszych cenach na rynku. Zacznij budować własny portfel inwestycyjny z Mennicą Skarbową już teraz!

Sztabka złota 10 gramów z akredytacją LBMA

Każda 10-gramowa sztabka to wyraz doskonałej jakości i autentyczności. Wyprodukowana z najwyższej próby złota (999,9) w unikalnym opakowaniu CertiPack, posiada unikalny numer seryjny. To nie tylko kawałek kruszcu, to świadectwo rzetelnej inwestycji, oparte na najwyższych standardach wykonania. Inwestując w naszą sztabkę, stawiasz na pewność, że jej wartość będzie zachowana i chroniona w czasie. Nasi eksperci chętnie opowiedzą Ci podczas konsultacji o dynamicznym rozwoju rynku złota i srebra, przedstawiając najnowsze dane. Zapewniamy, że obecnie znajdujemy się w czasach, w których właśnie złoto pobija kolejne historyczne rekordy swojej wartości!

Akredytacja LBMA – złoto z mennic całego świat

Sztabka ze złota 10 g nie tylko reprezentuje trwałą wartość. Posiadając akredytację LBMA (London Bullion Market Association), jest ona częścią elitarnego grona produktów kruszcowych, które spełniają najwyższe standardy jakości i autentyczności na arenie międzynarodowej. To znak, że inwestycja w nasze sztabki wyprodukowane przez najlepsze światowe mennice jest nie tylko bezpieczna, ale i uznana na globalnym rynku. Takie wyroby bez trudu można zbyć w niemalże każdym kraju, licząc na to, że z każdym rokiem zysk może być naprawdę spory.

Elastyczne inwestowanie, czyli gwarancja skupu sztabki złota

Złoto to nie tylko kruszec, to także forma ochrony Twojego kapitału. Jej wartość nie polega na szybkich zyskach, ale na stabilności i trwałości. Nasza 10-gramowa sztabka to doskonała reprezentacja tej filozofii. Każda zakupiona u nas sztabka jest objęta gwarancją skupu po najkorzystniejszych cenach na rynku. To oznacza, że zawsze masz możliwość zrealizowania swojej inwestycji w dowolnym momencie, zachowując kontrolę nad swoim kapitałem. Zapraszamy do korzystania z naszego skupu metali szlachetnych, a także do ciągłego powiększania kolekcji kruszców.

Dlaczego sztabka złota 10 g to idealny pomysł na prezent?

Szukasz prezentu, który nie tylko zachwyci, ale i doda wartości na przyszłość? Nasza 10-gramowa sztabka to nie tylko materialny upominek, to symbol troski o przyszłość i mądrości w zarządzaniu finansami. Jest to wyjątkowy prezent, który można podarować z okazji ważnych wydarzeń życiowych, takich jak ślub czy Komunia Święta. Z pewnością jest to lepszy wybór niż zegarek, droga biżuteria, bon na wakacje, skuter, rower bądź inny towar luksusowy. Sztabka złota o wartości kilku tysięcy złotych będzie również bardziej eleganckim rozwiązaniem niż koperta z pieniędzmi. Pamiętaj jednak o tym, by zapakować ją w piękne etui – zapraszamy do naszego sklepu online, gdzie znajdziesz akcesoria na sztabki, w tym okazjonalne opakowania prezentowe!

Już dziś zainwestuj w stabilność z akredytacją LBMA!

Złota Sztabka Lokacyjna 10 g to symbol stabilności, bezpieczeństwa i mądrego zarządzania kapitałem. Wybierając naszą sztabkę, inwestujesz w autentyczną wartość, popartą prestiżową akredytacją LBMA. Pamiętaj, że inwestycja w złoto nie przynosi szybkich zysków, ale chroni Twój kapitał i zapewnia długoterminową ochronę. Decydując się na naszą szczerozłotą 10-gramową sztabkę, podejmujesz decyzję o mądrym zarządzaniu finansami i przyszłością. Wybierz stabilność! Wybierz Złotą Sztabkę Lokacyjną 10 g z akredytacją LBMA z Mennicy Skarbowej!

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.