Wysyłka 24 h
1-g-sztabka-zlota-happy-birthday-wysylka-24-h (1)
1-g-sztabka-zlota-happy-birthday-wysylka-24-h (2)

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Waga:
1 g
Wysyłka:
24 h
Producent:
C.Hafner

Powiązane produkty

1 g Sztabka złota Happy Birthday - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
362,00 zł

Dostępna liczba: 38 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Opis produktu

Ta złota sztabka o wadze 1 grama i czystości kruszcu 999,9 stanowi idealny prezent urodzinowy. Wśród wielu okazjonalnych sztabek wyprodukowanych przez C. Hafner, ten jeden z najnowszych wzorów to znakomita propozycja upominkowa. Sztabka zapakowana jest w Certipack o wyjątkowym wzorze i zawiera wszelkie niezbędne oznaczenia. Certyfikat LBMA Good Delivery potwierdza gwarantowaną czystość oraz nr seryjny sztabek.

Wygląd sztabki

Sztabka znajduje się w nowoczesnym i oryginalnym opakowaniu, przygotowanym przez Certipack. Na tle zielonych, soczystych liści znajduje się napis Happy Birthday. Zieleń ta estetycznie współgra z kolorem złota, tworząc elegancką i spójną kompozycję. 

Rys historyczny

Już od najdawniejszych czasów uważano złoto za jeden z najcenniejszych metali. Ze względu na piękny kolor oraz właściwości fizykochemiczne, używane było ono zarówno do ozdób, jak i do przedmiotów użytkowych. W trakcie badań wykopaliskowych w Egipcie, Mezopotamii i w Indiach odnaleziono wiele złotych zabytków archeologicznych liczących po 4 tysiące lat i więcej. Świadczy to o ogromnym zapotrzebowaniu na ten kruszec oraz o bardzo wysokim kunszcie starożytnych rzemieślników. Ciekawostką jest, że w 58 r. p.n.e. Juliusz Cezar zdobył na podbitych terenach Galów taką ilość złota, że każdemu żołnierzowi wręczył po 200 złotych monet. To właśnie Rzymianie byli pierwszymi, którzy wykorzystali złoto do stworzenia systemu walutowego. Odkryli oni również nową metodę wydobycia złota na dużą skalę poprzez działanie wysokim ciśnieniem wody na urabianą rudę.

Dzisiaj złoto to jedna z najlepszych inwestycji, a złote prezenty cieszą się niezmienną popularnością. 

Producent

Założona w 1850 roku niemiecka firma C.Hafner jest dziś jednym z wiodących europejskich dostawców produktów i usług w dziedzinie technologii metali szlachetnych. W ofercie posiada szeroką gamę złotych sztabek o różnej wadze, które charakteryzują się doskonałym wręcz wykonaniem. Produkty certyfikowane są akredytacją Good Delivery, którą wydaje szanowana na całym świecie instytucja LBMA. Świadczy to o niezwykle wysokich standardach, które trzyma mennica i jej produkty. 

Jako firma rodzinna w szóstym pokoleniu, zarządzana obecnie przez Birgittę Hafner i dr Philippa Reiserta, stawia na innowacyjne produkty, technologie cyfrowe, silne zorientowanie na klienta, a także rygorystyczne normy środowiskowe. Technologicznym źródłem i rdzeniem wiedzy w zakresie procesów oraz materiałów jest separacja metali szlachetnych, tj. recykling odpadów metali szlachetnych na wielu różnych etapach produkcji. Złoto pochodzące z C.Hafner pozyskiwane jest z materiałów wtórnych, czyli np. biżuterii i zegarków, a następnie przetapiane na złote sztabki najwyższej jakości i czystości próby złota. 

Firma dba o środowisko naturalne i wyznacza sobie ambitne plany w tym zakresie. Szczyci się także tytułem przedsiębiorstwa neutralnego pod względem emisji dwutlenku węgla. 

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.