Wysyłka 24 h
25-g-sztabka-zlota-1
25-g-sztabka-zlota-2

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Waga:
25 g
Wysyłka:
24 h
Producent:
losowy z akredytacją LBMA

Powiązane produkty

25 g Sztabka złota - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
7 787,00 zł

Dostępna liczba: 12 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Oferujemy wyjątkową 25-gramową sztabkę złota, która nie tylko zachwyca swoim pięknem, ale również stanowi solidną inwestycję o wysokim potencjale zwrotu. Każda sztabka zosta wyprodukowana przez renomowanych producentów posiadających akredytację London Bullion Market Association (LBMA), co gwarantuje najwyższą jakość i czystość złota. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja inwestycja jest bezpieczna i wartościowa.

Złoto od zawsze było uważane za jedną z najbardziej stabilnych form inwestycji, chroniącą kapitał przed inflacją i niestabilnością rynków finansowych. Szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy światowa gospodarka podlega różnym wpływom i zmianom, posiadanie fizycznej formy złota jest niezwykle mądrym posunięciem.

Nasze sztabki złota o wadze 25 gramów są idealnym wyborem dla inwestorów poszukujących mniejszych, ale równie wartościowych jednostek inwestycyjnych. Ich kompaktowy rozmiar sprawia, że są łatwe do przechowywania i transportu, co dodatkowo zwiększa ich atrakcyjność dla osób poszukujących stabilności finansowej.

Każda sztabka jest starannie wyprodukowana z najwyższej jakości złota, co czyni ją nie tylko cennym kawałkiem metalu, ale również symbolem bezpieczeństwa i stabilności finansowej. Dzięki swojej uniwersalnej wartości, złoto jest akceptowane na całym świecie i może być łatwo zamienione na gotówkę w razie potrzeby.

Inwestując w nasze sztabki złota, stawiasz na pewną inwestycję, która może zapewnić Ci spokój i bezpieczeństwo w niepewnych czasach. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z inwestycjami, nasze sztabki złota są doskonałym wyborem dla każdego, kto szuka stabilnego i pewnego sposobu na pomnażanie swojego kapitału.

Dlatego też, jeśli szukasz inwestycji o wysokim potencjale zwrotu, która jednocześnie zapewni Ci bezpieczeństwo i stabilność, nasze 25-gramowe sztabki złota są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Nie czekaj dłużej i zainwestuj w przyszłość już dziś!

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.