Wysyłka 24 h
2,5 g Sztabka złota - wysyłka 24 h!
2,5 g Sztabka złota - wysyłka 24 h!
2,5 g Sztabka złota - wysyłka 24 h!

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Waga:
2,5 g
Wysyłka:
24 h
Producent:
losowy z akredytacją LBMA

Powiązane produkty

2,5 g Sztabka złota - wysyłka 24 h!

Produkt chwilowo niedostępny
Wysyłka: 24 h
851,00 zł

Dostępna liczba: 0 szt.

Ilość

Powiadom mnie o dostępności
Promocja Mennica
 

Wyróżniający się produkt inwestycyjny to sztabka lokacyjna o wadze 2,5 gramów, wykonana z najwyższej próby złota - 999. Jest to produkt cieszący się uznaniem na rynku z uwagi na swoją doskonałą jakość i pochodzenie od producentów z akredytacją London Bullion Market Association (LBMA).

Certyfikowana jakość i pochodzenie

Sztabka ta jest gwarancją najwyższej jakości złota, ponieważ posiada próbę 999, co oznacza, że jest to złoto o niemalże czystej zawartości. To doskonała opcja dla inwestorów, którzy cenią sobie pewność, że ich kapitał jest inwestowany w surowiec o niezwykłej czystości. 

Co więcej, fakt, że producent tej sztabki jest z akredytacją LBMA, to dodatkowy dowód na rzetelność i wiarygodność produktu. LBMA to renomowana organizacja, która nadzoruje i reguluje rynek kruszców szlachetnych, co czyni tę sztabkę doskonałym wyborem dla tych, którzy poszukują bezpiecznej i wiarygodnej inwestycji.

Opakowanie CertiPack

Ta sztabka lokacyjna jest dostarczana w opakowaniu typu CertiPack, co stanowi dodatkową korzyść dla inwestorów. Opakowanie to jest znane z zapewniania nie tylko ochrony, ale także autentyczności produktu. Dzięki opakowaniu CertiPack możesz być pewien, że sztabka jest nienaruszona i nie podlegała jakimkolwiek manipulacjom.

Doskonała inwestycja

Inwestowanie w złoto to od dawna uważane jest za bezpieczną opcję, szczególnie w niepewnych czasach na rynkach finansowych. Złoto jest uważane za zabezpieczenie przed inflacją i utratą wartości pieniądza. Sztabka lokacyjna o wadze 2,5 gramów to doskonała inwestycja, która pozwoli Ci zdywersyfikować swój portfel inwestycyjny.

Jako niewielki nominał, ta sztabka jest łatwo dostępna i stanowi doskonały punkt początkowy dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z inwestowaniem w złoto. Ponadto, ze względu na jej niewielką wagę, jest to także idealna opcja dla tych, którzy chcą mieć możliwość łatwego obracania złotem na rynku.

Sztabka lokacyjna o wadze 2,5 gramów, wyprodukowana z najwyższej próby złota 999 i oferowana przez renomowanego producenta z akredytacją LBMA, to doskonała inwestycja. Jej opakowanie CertiPack gwarantuje nie tylko ochronę, ale także autentyczność produktu. To produkt, który pozwala zainwestować w jeden z najbardziej stabilnych surowców na rynku - złoto. Dzięki niewielkiej wadze, jest on doskonałą opcją dla nowych inwestorów oraz tych, którzy szukają sposobności na zdywersyfikowanie swojego portfela. Inwestując w tę sztabkę lokacyjną, inwestujesz w przyszłość i zabezpieczasz swój kapitał przed inflacją i niepewnością rynku.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.