sztabka-zlota-smartpack-10-1-g

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Waga:
10 g
Wysyłka:
do 15 dni roboczych
Producent:
C.Hafner

10 x 1 g Sztabka złota SmartPack

Produkt dostępny
Wysyłka: do 15 dni roboczych
3 364,00 zł
Ilość

Promocja Mennica
 

SmartPack - Twoja innowacyjna droga do inwestycji w złoto

Marzysz o inwestycji w złoto, ale zastanawiasz się nad sposobem, który będzie zarówno opłacalny, jak i elastyczny? Poznaj SmartPack - nowatorską odsłonę złotej sztabki inwestycyjnej, która spełni Twoje oczekiwania. To produkt, który łączy w sobie doskonałą jakość, podzielność i niezawodność, a przy tym zapewnia Ci pełną kontrolę nad Twoją inwestycją.

Jakość, na jaką zasługujesz

SmartPack to zestaw 10 sztabek o wadze 1 g każda, wykonanych z najwyższą precyzją i dbałością o każdy detal. Każda sztabka osiąga próbę 999, co jest gwarancją najwyższego standardu w świecie inwestycji w złoto. Producentem SmartPack jest renomowana mennica C.Hafner, co dodatkowo podkreśla jakość i prestiż tego produktu.

Elastyczność, która Cię zaskoczy

To, co wyróżnia SmartPack spośród innych produktów inwestycyjnych, to jego wyjątkowa podzielność. Możesz dzielić ten zestaw sztabek na mniejsze części w dowolnym czasie i miejscu. Każda sztabka 1 g pozostaje w oryginalnym opakowaniu CertiCard, co gwarantuje jej autentyczność i czystość.

Złoto - inwestycja na przyszłość

Inwestowanie w złoto zawsze było uważane za pewny sposób zabezpieczenia swojego kapitału. Złoto ma długą historię jako wartościowy surowiec i środek wymiany, co sprawia, że jest niezawodnym elementem każdej zdywersyfikowanej inwestycji. Teraz, dzięki SmartPack, możesz uczestniczyć w tym rynku w nowoczesny, elastyczny i wygodny sposób.

Zalety inwestowania w SmartPack:

1. Podzielność: Możesz sprzedawać tylko tyle, ile potrzebujesz

2. Bezpieczeństwo: Każda sztabka jest starannie opakowana w certyfikowany CertiCard, co gwarantuje jej autentyczność i chroni przed uszkodzeniem.

3. Jakość: SmartPack zawiera sztabki ze złota próby 999, co stanowi znak jakości i pewności inwestycji.

4. Renomowany producent: Mennica C.Hafner to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, co dodaje prestiżu inwestycji.

5. Ochrona kapitału: Złoto jest tradycyjnie uważane za bezpieczną przystań dla kapitału w trudnych czasach gospodarczych.

SmartPack to innowacyjna inwestycja w złoto, która pozwala Ci cieszyć się elastycznością, jakością i pewnością inwestycji. Dzięki możliwości podzielności na mniejsze części i gwarancji autentyczności, możesz inwestować w złoto w sposób dostosowany do swoich potrzeb. To szansa na zabezpieczenie swojego kapitału i udział w rynku surowców szlachetnych z wyjątkowym komfortem. Dlatego nie zwlekaj - rozpocznij swoją inwestycję w złoto dzięki SmartPack już dziś.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.