Sztabka-zlota-250g-Valcambi
Sztabka-zlota-250g-Munze-Osterreich
Sztabka-zlota-250g-Argor-Heraeus

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Waga:
250 g
Wysyłka:
do 15 dni roboczych
Producent:
losowy z akredytacją LBMA

Powiązane produkty

250 g Sztabka złota

Produkt dostępny
Wysyłka: do 15 dni roboczych
77 022,00 zł
Ilość

Cena dla różnych dostępności

Promocja Mennica
 

Złota sztabka lokacyjna najwyższej próby o wadze 250 g pochodząca z jednej z najbardziej renomowanych mennic świata.

Złota sztabka o wadze 250 g to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie bezpieczeństwo i stabilność. To inwestycja, która w okresie długoterminowym nigdy nie straci na wartości. Sztabka została wyprodukowana przez mennicę z akredytacją LBMA, co stanowi gwarancję najwyższej jakości.

Jak wygląda złota sztabka 250 g?

Każda sztabka posiada wytłoczoną nazwę mennicy, wagę i próbę, a także unikalny numer seryjny i znak certyfikacji. To gwarancja autentyczności i bezpieczeństwa Twojej inwestycji. 

Sztabki są zapakowane w opakowania, które chronią je przed zarysowaniami i ułatwiają przechowywanie. Dzięki temu Twoje złoto zawsze będzie w idealnym stanie. 

Dlaczego sztabka złota 250 g?

Sztabka złota o wadze 250 g to nie tylko prestiż, ale przede wszystkim korzystna cena w przeliczeniu na 1 gram kruszcu. Wybierając tę gramaturę, zyskujesz więcej niż przy inwestycji w mniejsze sztabki. 

Twoje złoto lokacyjne – sztabki Valcambi Suisse

Złoto lokacyjne oferowane przez Mennicę Skarbową pochodzi od takich uznanych w świecie rafinerii jak szwajcarska firma Valcambi Suisse. Działa ona na rynku metali szlachetnych od 1961 roku, a obecnie jest ona jednym z największych producentów sztabek złota, monet oraz wartościowych medali wykonanych z kruszców. Rafineria Valcambi Suisse słynie z filozofii swojego biznesu rafinacji – szwajcarski producent oddany jest pracownikom, klientom i dystrybutorom. Stale podwyższa też standardy bezpieczeństwa, jednocześnie krocząc ścieżką tradycji!

Bezpieczne inwestowanie w złoto

Inwestowanie w sztabki złota 250 gramów jest bardzo bezpieczne i niemalże pozbawione ryzyka. Światowe wskaźniki ekonomiczne wskazują na dynamiczny wzrost wartości kruszców. Złoto w czasach zawirowań gospodarczych na ogół szybko drożeje, a w czasach pomyślności i dobrobytu zachowuje swoją wysoką cenę. Tym samym zakup sztabki złota przynosi długoterminowe korzyści: możliwość zbudowania pokaźnego portfela inwestycyjnego, który zabezpieczy majątek rodziny na długie lata.

Sztabki lokacyjne najwyższej wartości

Sztabki lokacyjne 250 g wykonane z czystego złota (999.9) nie są zwykłym produktem inwestycyjnym, pozwalającym chronić kapitał. Ich olbrzymia wartość zamknięta w niewielkiej formie powoduje, że właśnie takie sztabki wykorzystywane są m.in. przy zabezpieczaniu finansów przedsiębiorstw czy nawet instytucji publicznych! Sztabki lokacyjne 250 gramów w większych ilościach umieszczane są w specjalnych skrytkach bankowych czy też skarbcach.

Autentyczność sztabek złota z oferty Mennicy Skarbowej

Dystrybuowane przez Mennicę Skarbową sztabki złota o wadze 250 gramów zawierają ważne elementy identyfikacyjne. Każdy egzemplarz ma na swojej powierzchni wytłoczoną nazwę mennicy, numer seryjny, gramaturę, a także próbę złota. Na autentyczność kruszcu, wskazuje również dokumentacja oraz oryginalne opakowanie.

Gwarantujemy, że wszystkie produkty inwestycyjne w ofercie Mennicy Skarbowej pochodzą od uznanych na rynku producentów: światowej sławy mennic i rafinerii, które zrzeszone są w LBMA, czyli międzynarodowej organizacja, która reprezentuje globalny rynek producentów metali szlachetnych. Przestrzegamy przed zakupem złota z niesprawdzonych źródeł – kupuj kruszce inwestycyjne u autoryzowanych dostawców, a sprzedawaj swoje monety bulionowe, sztabki i numizmaty w specjalistycznych skupach. Taki prowadzi również Mennica Skarbowa! Znajdziesz je we wszystkich dużych miastach Polski np. w Gdańsku, Warszawie, Łodzi i Krakowie.

Sztabki złota z mennic z całego świata!

Sztabki złota 250 gramów sprzedawane są pod różnymi markami. Oznacza to, że kupujący może otrzymać produkt od losowego producenta z akredytacją LBMA. Popularnymi mennicami i rafineriami, które tworzą sztabki złota, są: PAMP SUISSE, C.HAFNER czy VALCAMBI SUISSE. Ostatni producent – szwajcarska spółka działająca na rynku od 1961 – dostarcza do Mennicy Skarbowej nie tylko sztabki złota 250 g, ale także cieszącą się dużym zainteresowaniem inwestorów sztabkę COMBIBAR w postaci podzielnej tabliczki przypominającej czekoladę. Dostępna jest ona m.in. w wersji 50 x 1g z gwarancją wysyłki w 24h. Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń do naszych konsultantów!

Zdywersyfikuj portfel inwestycyjny z Mennicą Skarbową

Inwestycja w sztabkę złota 250 gramów to gwarancja szybkiego zbudowania portfela inwestycyjnego. Dzięki kruszcom z oferty Mennicy Skarbowej możesz zadbać o ochronę własnego kapitału, zasobów pieniężnych swojej rodziny czy nawet budżetu firmy!

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.