Wysyłka 24 h
10-x-1-g-sztabka-zlota-multidisc
10-x-1-g-sztabka-zlota-multidisc2
10-x-1-g-sztabka-zlota-multidisc3
10-x-1-g-sztabka-zlota-multidisc-2
10-x-1-g-sztabka-zlota-multidisc-3

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Waga:
10 g
Wysyłka:
24 h

Powiązane produkty

10 x 1 g sztabka złota MultiDisc - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
3 410,00 zł

Dostępna liczba: 20 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Opis produktu

MultiDisc zawiera 10 x 1g wybitych sztabek złota o czystości 999,9 w kwadratowym formacie. Dostarczone są w unikalnym, innowacyjnym i atrakcyjnym okrągłym opakowaniu. Wykonane ono zostało z wysokiej jakości trwałego poliwęglanu, pozwalającego docenić piękno złota, a jednocześnie chroniącego sztabki przed uszkodzeniami. Obrotowy dozownik umożliwia łatwe wyjmowanie i zwracanie kruszcu, a tym samym możliwość sprzedaży części materiału, jeśli tylko właściciel ma taką chęć. 

Wygląd sztabek

Każda sztaba jest wykonana w słynnym kwadratowym formacie Heraeus i posiada z jednej strony herb rafinerii, a z drugiej pieczęć z wagą i czystością kruszcu. Szaro-biały MultiDisc, ozdobiony motywem bukietu róż, zapewnia elegancką ekspozycję sztabek.

Producent

Heraeus to niemiecka firma założona w 1851 roku. Aktualnie to jedna z największych na świecie rafinerii metali z grupy platynowców i wiodąca marka w handlu metalami szlachetnymi w przemyśle. Produkty z nich są wykorzystywane w wielu różnych branżach, w tym w przemyśle motoryzacyjnym, chemicznym, półprzewodnikowym, farmaceutycznym, wodorowym i jubilerskim. Firma oferuje najwyższej jakości rozwiązania oparte na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy technicznej. Dzięki pięciu oddziałom handlowym, 14 zakładom produkcyjnym i recyklingowym we wszystkich odpowiednich strefach czasowych, Heraeus zapewnia klientom globalną sieć produkcyjną i logistyczną. Zaufanie i niezawodność, ścisłe przestrzeganie najwyższych standardów zgodności, przejrzystość oraz stabilność finansowa stanowią podstawę działalności firmy od ponad 170 lat.

Heraeus jest światowym liderem w produkcji wyrobów z metali szlachetnych ze złota, srebra, platyny i palladu. Za tworzenie monet i sztabek odpowiada specjalny wydział firmy – Heraeus Metal Management.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.