Wysyłka 24 h
etui-skora-czarne-1
etui-skora-czarne-3
etui-skora-czarne-2

Specyfikacja

Wysyłka:
24 h
Wymiary:
120 x 120 x 20 mm

Etui na sztabkę skórzane czarne - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
69,00 zł

Dostępna liczba: 399 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Eleganckie etui z logotypem Mennicy Skarbowej to nie tylko praktyczne rozwiązanie do przechowywania Twoich cennych sztabek, ale także wyjątkowy element, który może podkreślić prestiż Twojej kolekcji. Dzięki swojemu czarnemu kolorowi i wyraźnemu logotypowi Mennicy Skarbowej, to etui emanuje elegancją i solidnością.

Jednym z najważniejszych atutów tego produktu jest jego wszechstronność. Etui zostało stworzone z myślą o sztabkach pakowanych w opakowanie CertiPack® lub CertiCard®, co oznacza, że pasuje do wiele różnych typów sztabek dostępnych na rynku. To sprawia, że ​​nie musisz martwić się, czy Twoje sztabki zmieszczą się w etui - tutaj masz pewność, że będą bezpieczne i prezentować się doskonale.

Jeśli chodzi o wymiary tego wyjątkowego etui, wynoszą one 12,5 cm x 12,5 cm. To idealny rozmiar, który nie tylko chroni Twoje sztabki, ale także sprawia, że są one łatwo dostępne w razie potrzeby. Wycięcie na sztabkę ma wymiary 8,5 cm x 5,5 cm, co oznacza, że ​​Twoje sztabki są bezpiecznie osadzone w etui, nie ruszają się i nie rysują podczas transportu czy przechowywania.

Pamiętaj, że etui z logotypem Mennicy Skarbowej to nie tylko elegancja i funkcjonalność, ale także wyraz Twojego zaufania do renomowanej marki. Mennica Skarbowa to instytucja o długiej tradycji i nieskazitelnej reputacji, co sprawia, że możesz być pewien jakości i solidności tego produktu.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.