Wysyłka 24 h
etui-drewniane-volterra-na-5-monet-1
etui-drewniane-volterra-na-5-monet-2

Specyfikacja

Wysyłka:
24 h
Producent:
Leuchtturm

Powiązane produkty

Etui drewniane Volterra na 5 monet - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
119,00 zł

Dostępna liczba: 3 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Eleganckie etui drewniane Volterra od renomowanego producenta Leuchtturm, to niezwykle wartościowy dodatek dla pasjonatów numizmatyki, który nie tylko zapewnia doskonałą ochronę, ale także dodaje wyrafinowania i prestiżu swojemu wnętrzu. Wykonane z najwyższej jakości drewna, te etui nie tylko spełniają wymogi praktyczne, ale również stanowią estetyczne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie zarówno bezpieczeństwo swoich kolekcji, jak i ich prezentację.

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, to starannie wykonane drewno użyte do produkcji etui Volterra. To niezwykle trwały materiał, który zapewnia solidną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz przed wpływem warunków zewnętrznych. Dzięki temu kolekcje monet są bezpieczne i zachowują swoją wartość przez długie lata, co czyni te etui doskonałą inwestycją dla każdego pasjonata numizmatyki.

Niezwykła estetyka drewna dodaje również wyjątkowego uroku i prestiżu prezentowanym w nim monetom. Etui Volterra nie tylko chroni, ale także eksponuje zawartość w sposób godny najbardziej wartościowych kolekcji. W ten sposób można cieszyć się swoimi skarbami nie tylko podczas oglądania, ale także podczas ich przechowywania.

Warto zauważyć, że etui Volterra od Leuchtturm to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także doskonała inwestycja dla kolekcjonerów monet. Dzięki starannemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałom, te etui zachowują swoją wartość przez wiele lat. Co więcej, w świecie kolekcjonerskim wartość estetyczna oraz prestiż posiadania odpowiedniego etui może znacznie zwiększyć wartość kolekcji.

Dla inwestorów, którzy traktują kolekcjonowanie monet jako formę inwestycji, etui Volterra to niezwykle mądre rozwiązanie. Zapewniają one nie tylko ochronę przed uszkodzeniami, ale także dodają prestiżu i wartości estetycznej ich zawartości. Dzięki temu można być pewnym, że zarówno wartość kolekcji, jak i ich atrakcyjność, będą rosły z biegiem czasu.

Podsumowując, etui drewniane Volterra od Leuchtturm to doskonałe rozwiązanie dla kolekcjonerów monet, którzy cenią sobie zarówno ochronę swoich skarbów, jak i ich prezentację. Wykonane z wysokiej jakości drewna, te etui nie tylko zapewniają solidną ochronę, ale także dodają prestiżu i wartości estetycznej kolekcjom. Dla inwestorów kolekcjonowanie monet z użyciem etui Volterra to nie tylko pasja, ale także mądra inwestycja, która przynosi zyski zarówno w postaci finansowej, jak i estetycznej.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.