Wysyłka 24 h
1000g-sztabka-zlota-kilogram-chafner
1000g-sztabka-zlota-kilogram-valcambi
1000g-sztabka-zlota-kilogram-muzne-osterreich

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Waga:
1000 g (1 kg)
Wysyłka:
24 h
Producent:
losowy z akredytacją LBMA

Powiązane produkty

1000 g (1 kg) Sztabka złota - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
312 211,00 zł

Dostępna liczba: 6 szt.

Ilość

Cena dla różnych dostępności

Promocja Mennica
 

Kilogram złota najwyższej próby z renomowanej mennicy zrzeszonej w LBMA, co stanowi gwarancję najwyższej jakości wykonania sztabki oraz pozwala na bezproblemowe upłynnienie inwestycji na całym świecie.

Jak wygląda kilogramowa złota sztabka?

Każda sztabka posiada wytłoczoną nazwę mennicy, wagę i próbę złota, a także unikalny numer seryjny i znak certyfikacji. To nie tylko potwierdza jej autentyczność, ale także dodaje jej indywidualnego charakteru. Sztabki zamknięte są w opakowaniach ochronnych, które skutecznie chronią je przed uszkodzeniem.

Dlaczego sztabka złota o wadze 1000 g?

Inwestowanie w złoto to sprawdzony sposób na zabezpieczenie siły nabywczej majątku. Złoto jest dobrze znane ze swojej stabilności i odporności na zawirowania rynkowe. Decydując się na zakup sztabek o większej gramaturze, zyskujesz najkorzystniejszą cenę w przeliczeniu na gram złota.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.