Wysyłka 24 h
Sztabka-zlota-250g-Valcambi
Sztabka-zlota-250g-Muzne-Osterreich
Sztabka-zlota-250g-Argor-Heraeus

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Waga:
250 g
Wysyłka:
24 h
Producent:
losowy z akredytacją LBMA

Powiązane produkty

250 g Sztabka złota - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
78 021,00 zł

Dostępna liczba: 9 szt.

Ilość

Cena dla różnych dostępności

Promocja Mennica
 

Złota sztabka lokacyjna najwyższej próby o wadze 250 g pochodząca z jednej z najbardziej renomowanych mennic świata.

Złota sztabka o wadze 250 g to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie bezpieczeństwo i stabilność. To inwestycja, która w okresie długoterminowym nigdy nie straci na wartości. Sztabka została wyprodukowana przez mennicę z akredytacją LBMA, co stanowi gwarancję najwyższej jakości.

Jak wygląda złota sztabka 250 g?

Każda sztabka posiada wytłoczoną nazwę mennicy, wagę i próbę, a także unikalny numer seryjny i znak certyfikacji. To gwarancja autentyczności i bezpieczeństwa Twojej inwestycji. 

Sztabki są zapakowane w opakowania, które chronią je przed zarysowaniami i ułatwiają przechowywanie. Dzięki temu Twoje złoto zawsze będzie w idealnym stanie. 

Dlaczego sztabka złota 250 g?

Sztabka złota o wadze 250 g to nie tylko prestiż, ale przede wszystkim korzystna cena w przeliczeniu na 1 gram kruszcu. Wybierając tę gramaturę, zyskujesz więcej niż przy inwestycji w mniejsze sztabki. 

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.