Wysyłka 24 h
Sztabka-zlota-500g-valcambi
Sztabka-zlota-500g-argor-heraeus
Sztabka-zlota-500g-Chafner
Sztabka-zlota-500g-munze-osterreich

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Waga:
500 g
Wysyłka:
24 h
Producent:
losowy z akredytacją LBMA

Powiązane produkty

500 g Sztabka złota - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
154 704,00 zł

Dostępna liczba: 15 szt.

Ilość

Cena dla różnych dostępności

Promocja Mennica
 

Złota sztabka o wadze 500 g to wyjątkowy produkt, który łączy w sobie ponadczasową wartość i piękno.

Sztabka złota została wyprodukowana przez renomowaną światową mennicę zrzeszoną w LBMA, co gwarantuje jej autentyczność i doskonałą precyzję wykonania.

Jak wygląda sztabka złota 500 g?

Każda sztabka posiada wytłoczoną nazwę mennicy, wagę i próbę złota. Dodatkowo, na każdej sztabce nabito unikalny numer seryjny. To gwarancja autentyczności kruszcu i bezpieczeństwa zakupów.

Sztaba zamknięta jest w opakowaniu ochronnym, które chroni ją przed zarysowaniem i uszkodzeniem.

Dlaczego sztabka złota 500 g?

Za zakupem sztabek złota o większej gramaturze przemawia przede wszystkim korzystniejsza cena w przeliczeniu na 1 gram kruszcu. Dzięki temu Twoja inwestycja długoterminowo pozwoli Ci wypracować większy zysk niż ma to miejsce w przypadku sztabek o mniejszej wadze.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.