zlota-sztabka-lokacyjna-smartbox-25-x-1-g
zlota-sztabka-lokacyjna-smartbox-25-x-1-g-4
zlota-sztabka-lokacyjna-smartbox-25-x-1-g-3
zlota-sztabka-lokacyjna-smartbox-25-x-1-g-2

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Waga:
25 g
Wysyłka:
do 15 dni roboczych
Producent:
C.Hafner

Powiązane produkty

Złota sztabka lokacyjna SmartBox 25 x 1 g

Produkt dostępny
Wysyłka: do 15 dni roboczych
8 232,00 zł
Ilość

Promocja Mennica
 

Posiadanie złota zawsze było symbolem prestiżu i stabilności finansowej. Dlatego też, jeśli szukasz niezawodnej inwestycji, która zapewni Ci bezpieczeństwo w przyszłości, nie ma lepszego wyboru niż sztabki złota.

Nasz produkt to nie tylko zwykłe sztabki złota. To doskonałe połączenie tradycji i nowoczesności. Każda sztabka jest starannie wykonana z najwyższej jakości złota przez renomowanego producenta C.HAFNER. Wybór złota tej marki to gwarancja doskonałej jakości i bezpieczeństwa inwestycji.

Co wyróżnia nasze sztabki złota? To nie tylko ich wartość, ale także wyjątkowe cechy, które sprawiają, że są one wyjątkowe nawet wśród innych produktów inwestycyjnych. Unikalne pudełko, w którym są przechowywane, zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Dzięki niemu możesz łatwo przechowywać i transportować swoje sztabki, a także wyjmować je indywidualnie w razie potrzeby.

Wydajny sposób inwestowania w złoto to klucz do osiągnięcia stabilności finansowej i ochrony przed wahaniem rynków. Dlatego też, jeśli szukasz inteligentnej inwestycji, która zapewni Ci spokój i bezpieczeństwo w przyszłości, nasze sztabki złota są idealnym wyborem dla Ciebie. Zaufaj naszej renomowanej marce i zainwestuj w swoją przyszłość już dziś!

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.